NJ шлюборозлучний запитує, але я думав, що він погодився заплатити своєму адвокату-

Останні неопубліковані думку Нью-Джерсі апеляційний суд у разі О’Коннелл В. Nataloni показує, як важливо приділяти пильну увагу на тій мові, на ваш розлучення мирову угоду, як суди, як правило зберігати сторін до точних мовою угоди.
У разі, позивач оскаржили рішення суду першої інстанції про те, що зобов’язав відповідача виплатити $ 5,000.00 довіреністю позивача зборів. Позивач подав апеляцію, бо її правлячий угоду про розлучення з відповідачем заявив, що кожна зі сторін буде зобов’язаний платити одного всі збори адвоката, якщо одна зі сторін порушила умови угоди про розлучення. Позивач понесених майже в $ 57,000.00 гонорари адвокатів, поки вона постаралася зібрати передбачуваний борг понад $ 60,000.00 на підтримку дітей та інші витрати, належні з її колишнім чоловіком. Апеляційний суд повернув справу назад до суду першої інстанції для подальшого пояснення того, чому відповідач не була змушена платити весь борг позивача $ 57,000.00 в судові витрати, якщо обвинувачений явно порушив умови угоди про розлучення. Суд першої інстанції розглянув справу знову і змусив відповідача виплатити позивачу $ 15,000.00 за неї гонорар адвоката. Знову ж, позивач оскаржив суму компенсації, але її друга апеляція була відхилена.
Розлучення мирових угод (часто звані “угоди про врегулювання власності») є найбільш часто зустрічаються угоди між подружжям. Термін угоди про врегулювання власності кілька вводить в оману, бо припускає, що такі угоди тільки обговорити майна подружжя. На практиці ці угоди часто вирішують інші питання, а також, наприклад, під вартою, відвідування, аліменти, емансипація, аліменти, поділ подружнього обов’язку, податкові питання, і, звичайно, гонорари адвокатів.
NJ розлучення адвокат обговорює нагороду адвоката зборів
У Нью-Джерсі, суди мають повноваження, щоб змусити одну зі сторін у разі заплатити адвокату іншого боку збори на початку справи (юридичний термін для цього “розгляду справи”), в середині цього питання і По завершенні справи. Крім того, Нью-Джерсі суди також мають право присуджувати судові витрати, щоб людина, яка взяла на себе судові витрати при спробі збору аліментів грошових коштів, які повинні. У рамках угоди про врегулювання розлучення обоє з подружжя часто обговорюють, чи то один з подружжя буде нести відповідальність за оплату одного судові витрати (це часто видно, коли один з подружжя заробляє значно більше грошей, що інший чоловік).

Nataloni випадку показує, наскільки важливо мати адвоката допомогти знайти угоду розлучення. Апеляційний суд вважає, що мова, на угоду про розлучення було настільки важливо, що направив справу до суду першої інстанції, щоб з’ясувати, чому позивач не був присуджений більше грошей. Якщо позивач не мав допомоги адвоката, коли вона готувала її розлучення мирову угоду і замість цього покладатися на онлайн, зроби сам угоду розлучення, то вона не може мати право на додаткові $ 10,000.00 вона змогла відновитися (або, можливо, не присуджувати взагалі)!