Living Well це найкраща помста

Колись там було розлучення групи для чоловіків і жінок, яка була невеликою частиною некомерційної організації під назвою Second Chance в місті Фремонт, штат Каліфорнія. Це було незвичайне групи розлучення, тому що людина, яка очолювала групу був незвичайною людиною. Його справжнє ім’я було Скайлар Місяця. У нього була ступінь магістра в галузі психології і ступінь магістра в галузі освіти, в тому числі після роботи випускника на Kempler інститут психології. Коли Скайлар входила в кімнату, люди обернулися і дивились на нього з захопленням, тому що він був негайно командир присутності. Він був більше шести футів зростанням, він зазвичай носив шкіряну куртку спорту, сорочки (але без краватки) і джинси, і він завжди був у тому ж жвавий плоска кришка шкіри, яка частково покрита лисину. Йому часто доводилося сигарили або між губами або знаходяться між пальцями, як ніби він збирався палити. Але він ніколи не закурив. Скайлар була схожа на худий, лисий, голений версії Джимі Хендрікса. Його чудові особистості мали значний позитивний вплив на всіх, хто мав щастя з ним зустрічатися.

Нові члени розлучення групи завжди були на різних стадіях емоційне спустошення. Скайлар була дуже доброю, коли він вітав людей в групу, і він зробив їм почувати себе комфортно, познайомивши їх з іншими членами і даючи їм знати, що вони тільки що приєднався до групи нових друзів. Але Скайлар був унікальним лідером групи, тому що він безстрашно перетнула лінію, що психологічна професія привернула щодо обмеження взаємодії психотерапевта до неупередженої і безпристрасним емпатичне. Він практикував свого роду шокової терапії емоційних, яка працювала раз за разом. Як правило, він би перервати сумну історію постійним членом групи горя і сказати: “Ми всі чули це ж стара історія занадто багато разів. Ти як стара запис, яка застрягла в паз і Повторюючи ті ж знову і знову і знову. ви застрягли. Ти стоїш у ваших власних екскрементів відро і скаржитися про те, скільки він смердить. Хочете знати, чому ви не вийти з цього відра? (не чекаючи відповіді) Це тому що ви скам’яніли від страху того, що за межами відро. Ти звикла до власної смороду, і ви відчуваєте себе комфортно з ним. Коли ви збираєтеся прийняти рішення змінити своє життя? ” Звичайні реакції на його протистоянні був приголомшений мовчання. Люди не знали, як реагувати на щось подібне. Але наступного разу вони говорили, що вони дадуть Скайлар всі види причин, чому це буде так важко, якщо не неможливо, для них, щоб вирішити свої фінансові, емоційні і правових питань. Скайлар б перервати свої оборонні маневри і сказати: “Мовчи. Подумайте про те, що я сказав вам. Я повернуся до вас, коли у вас є щось позитивне, щоб сказати”.

Чоловіки часто гірко скаржився на жахливі речі, їх дружини робили з ними, і про те, як сильно вони заподіюють біль. Скайлар сказали б: «Чому вас це дивує? Вона ненавидить вас. Вона навіть не як ви. Вона навіть не ходити по тій же стороні вулиці з вами. Ти ведеш себе як дитина, яка непристосованих чіпляється до ноги матері. Я скажу вам, що вона робить для вас. Вона відкидає вас, і вона буде тривати, щоб викинути тебе все сильніше і сильніше, поки не так боляче, що ти перестаєш чіплятися за ногу і відпустив неї. Ваша шлюб закінчений. Ви повинні розуміти, що, оскільки ви не зможете рухатися далі зі своїм життям, поки ви робите “. Довгострокові членів групи завжди говорили нових членів, “Слухай Скайлар, він знає, що говорить. Мені було потрібно (х число років), щоб вирішити всі ці проблеми, але я дуже радий, що пішов раді Скайлар.” Скайлар сказав всім: «Найкраще, що ви можете зробити, це створити нову і краще життя для себе. Ніхто не збирається робити це за вас. Ви можете ніколи не повернутися. Якщо ви не мазохіст, і ви насправді користуватися біль, у вас є нічого іншого, як іти вперед. Більшість з вас не збирається боком і, на жаль, ви не збираєтеся, щоб рухатися далі у своєму житті, поки не дійдете до точки, де ви прокидаєтеся вранці і сказати собі: “Я терпіти не можу цю біль. Я просто не можу продовжувати робити те, що я робив ще на один день. От коли ви почнете робити зміни у вашому житті, що ви боялися робити. Але ось гарна новина. Створіть нову і краще життя для себе і коли-небудь ви відкриєте для себе, що жити добре це найкраща помста “.

Існує трансцендентної істини, що лежать в основі концепції Скайлар, що жити добре це найкраща помста, але жити добре не повинні мати помста в якості основного мотиву. Жити добре, насолоджуючись кожен день, щоб в максимально можливій мірі є одним з найбільш важливих речей, що життя це все про, і ця концепція не вимагає обгрунтування. Однак, коли ваш колишній дізнається, що ви живете краще, ніж ви робили раніше ви були викинуті, знання, як правило, викликають їх великий дискомфорт і якщо у вас є будь-які залишкові почуття гніву, ви будете почувати себе ще щасливішим, про те, як добре ви робите. Жити краще, ніж раніше, не обов’язково вимагає багато грошей. Один зі способів зробити це, щоб переїхати в більш хорошому місці, ніж той, де ви жили, коли ви одружилися. Це гарна ідея, щоб відійти від місця, яке містить занадто багато поганих спогадів. Розглянути питання про перехід до місця, де ваш колишній завжди хотів жити, або розглянути питання про переведення, щоб десь ви завжди хотіли жити. Побалуйте себе добре. Харчуйтеся добре, весело. Завести нових друзів. Насолоджуйтесь життям всіляко. Інформація про те, як добре ви живете і скільки задоволення ви відчуваєте буде фільтр Назад до ваших колишніх, і ви це знаєте. Один остання порада Скайлар Тут варто згадати. Він використав, щоб сказати людям “Fake It ‘сезам, Ви робите це.” Це вираз використовується анонімних алкоголіків, але це відноситься до цієї ситуації, а тому що навіть якщо щось не буде працювати для вас безпосередньо, це ваш колишній інформації не повинні мати.

Скайлар місяця помер в 2004 році. Є незліченна безліч людей, які ніколи не забуду цієї людини, і вони також не повинні забувати, як багато вони виграв від того, в його розлучення групи. Цей автор є одним з тих людей. Він в даний час живе довго і щасливо в раю.