Despedida Soltera – в ціль – як виграти

Location Based ігри є хорошим способом для інтеграції реального і віртуального світу. Як правило, вони пов’язані з одним або кількома гравцями, які використовують пристрої, як GPS і мобільних телефонів і віртуальні об’єкти, щоб допомогти їм у досягненні мети гри. Розміщення ігор поступово зробили своє місце в серйозної ігрової ринок і користуються великою популярністю серед людей, які люблять пригоди і хотів би відкрити для себе нові міста та місця, через ігри. Деякі відомі ігри місцеположення Геокешинг, Whereigo, Tourality, Pac Манхеттена, мета всіх розроблених ігрових компаній, щоб дати своїм клієнтам новий і унікальний досвід, щоб грати свої дивани, в реальному світі.

Мета, Ла Моска є одним з останніх на ринку. Гра на 4-12 осіб, це швидкий темп гри міста. Три команди є поліція і четверта команда гангстер втік з в’язниці вчинення злочинів Шпрее. Ідея гри полягає в тому, що поліція, доведеться затримати бандита, перш ніж він збирає 1000,000 євро і тікає.

Гангстер оснащений захисними механізмами, щоб тримати його на бігу, як радар, щоб зробити його невидимим протягом двогодинного тривалість гри. Поліція надаються з розташуванням гангстера кожні шість хвилин. У грі також забезпечує трепет стрілянину по цілі, що знаходиться в 25 метровому діапазоні. Кожен етап гри допомагають пристрою GPS і мобільний телефон, який можна взяти напрокат в ігровому центрі за помірними цінами.

Як мета стає найпопулярнішою гри під час місто оленя і курки втечі, великий інтерес був сформований, як краще грати в неї в перший раз і отримати найгостріші відчуття від цього.

Ось попередній перегляд: Гра починається, коли поліція, розміщених в їх штаб-квартирі і вибирає його гангстером HQ. На шостій хвилині хвилині радар відображає місце розташування кожної зі сторін до іншої. Є 10 місць злочинів, де гангстер може вдарити і кожної сцени відображаються об’єкти, він повинен вкрасти, щоб бути в змозі вчинити злочин. Кожен заробляє злочину йому нагороду, щоб досягти своєї мети 1000,000. Як тільки об’єкт за злочин, підібрав (мотузка, сходи, вибухових речовин) і здійснення злочину поліція отримує звіт.

Об’єкт, з яким було скоєно злочин, також зникає зі сцени. Зникнення об’єкта, наприклад ніж є показником в поліцію гангстерів найближче місце, на додаток до шостій хвилині точний оновлення. Якщо радар НЕ зобразити будь-який поліцейський на екрані, то це може бути тому, що гангстерський складає більше 200 метрів або активував радіо перешкод.

Кожна команда складається з трьох куль, щоб стріляти і якщо команда поліції вистрілив схрещених значок поліції відображається на радарі, поки не повернеться в штаб і оновлює себе. Куля перезавантаження також доступна на HQ. Якщо бандит застрелений поліцією перемогу. У рамках свого захисту бандит радіо перешкод, шахти і бронежилет, який може бути використаний тільки один раз і захистити його протягом п’яти хвилин тривалості. Як гангстер, ви можете спритно активувати радіо перешкод, коли прийде час, щоб відобразити ваше точне місце розташування на шостій хвилині. Це дасть вам додатковий час, щоб зробити хороший ваш втечу.

Ви також можете зробити гру більш заповзятливим і охоплюють великі площі, подорожуючи на велосипедах уникаючи підземних бути в вид із супутника. Як гангстер, ви можете зникнути з поля зору протягом дуже короткого часу. Якщо перестаратися протягом більше чотирьох хвилин ви програєте. Так що будьте обережні. Корисна порада для поліції ви можете бути в змозі назвати інших команд поліції на свій розсуд мобільні телефони для координації і відстежити гангстера. По ходу гри ви зобов’язані знайти нові способи відстеження цільового вниз. Він буде тримати ваше тіло і розум гнучким.

Ця гра в радість, яку мають відігравати і якщо ви використовуєте захисні механізми доступні спритно ви впевнені, що для досягнення успіху.