Broward County адвокат зі шлюборозлучних процесів – економіка та розлучень

Протягом останніх кількох місяців я бачив значне збільшення числа осіб, консультації зі мною про можливе розлучення. Люди з довгостроковою шлюбів, короткострокові шлюби, і всі між ними. Я, звичайно, відразу ж почали підозрювати, що це збільшення відбулося в основному у зв’язку з економічним спадом, який ми переживаємо. Мені стало цікаво, якщо статистичні дані були зберігатися щодо можливого збільшення подачі розпуску шлюбу під час економічних труднощів. Я знайшов статистику за різні роки, коли економіка брав спаду. Коли економіка була слабка тирсі розлучення і справді більше. Одне дослідження показало, 16,9%-ве збільшення з року в рік наступний.

Наведена вище інформацію не дивно, для більшості з нас, я впевнений. Ми всі знаємо, що фінансовий тиск може негативно вплинути навіть найсильніші шлюбів. Якщо пара є проблеми, це, звичайно, можуть бути руйнівними. Так нестабільної економічної ситуації призведе до збільшення кількості розлучень, але це також робить розлучення набагато складніше.

Пара повинна визначити, як два окремих домогосподарств зможуть вижити у фінансовому відношенні. За останні кілька місяців я говорив з десятками людей, які відчувають ті ж самі проблеми. Що ми будемо робити з нашим будинком? Жодна зі сторін може дозволити собі витрати в поодинці. Якщо вона вказана для продажу можна очікувати тривалий період лістингу. Хто буде залишатися в будинку в той час як він продається? Хто оплатить витрати? Якщо перемістити, куди я йду? Що я можу собі дозволити?

Багато людей приходять до усвідомлення того, що Південна Флорида просто занадто дорого для них, щоб жити комфортно. Батькам, що бажають отримати дозвіл покинути цей район, щоб поліпшити своє життя. Закон не обов’язково дозволяють переселення, якщо ви батько-опікун. Деякі люди вважають, що вони застрягли у відносинах, які вони не можуть вибратися. Отже, що роблять люди? Багато хто з них “дотримуватися його. Вони сподіваються, що ринкова кон’юнктура покращиться, і все стане ясніше.

Це, звичайно, дуже важкий час навіть для людей, які в здорових відносинах. Можна уявити собі додаткове навантаження ця економіка може поставити на хиткий шлюб. Я, звичайно, припустити, що, якщо ви перебуваєте в подібній ситуації вам слід звернутися до розлучення адвоката, щоб обговорити ваші варіанти. Іноді творчі врегулювання може бути запропоновано.

Нехай наші Вестон юридичної фірми допоможе Вам пройти через складний процес розлучення в Broward County, щоб допомогти вам у досягненні справедливого врегулювання.