6 практичні кроки, щоб зберегти шлюб після справи

Ви прокинулися цим ранком, і ваш шлюб в руїнах. Ви не повинні бути здивовані, хоча, тому що ти причину. Я знаю, що більшість з пристрасті, що пішло у ваших відносинах на деякий час тепер, але це не виправдання. Ваші стосунки кризи будує повільно, протягом часу, але ваш чоловік був пійманий зненацька вашими діями. Але тепер ви розумієте, що ви хочете зберегти ваш шлюб більше, ніж що-небудь.

Багато хто погодиться, що з’ясувати, кого ти любиш мала справу, може призвести до надзвичайно негативні емоції. Так що ваш чоловік буде відчувати почуття депресії гіркоти, ревнощів і навіть, ймовірно, і відчуває, що вони не можуть пробачити вас. Отже, що потрібно робити?

Хоча справа може пошкодити ваш шлюб значно, розлучення не є єдиним рішенням. Ви можете дізнатися, як зберегти ваш шлюб, на відміну від відмови від нього. Не помиліться про це, хоча у вас є багато роботи, щоб зробити.

Перше: Завершити позашлюбні стосунки відразу ж, якщо ви ще не зробили цього.

Друге: ви повинні визнати, що відновлення довіри у ваших стосунках не буде легким, і ви будете мати, щоб бути розуміння почуттів вашого чоловіка.

Третє: ви повинні нести повну відповідальність за свої дії і вибачитися (правдиво, чесно і без застережень) за свої дії і образи і біль, яку ти заподіяв вашим чоловіком. Ви несете відповідальність за ситуації, і ви повинні повною мірою погодитися з цим. Ваш чоловік не просити про це чи хочуть бути заплутався у всьому цьому емоційний стрес і невизначеність.

Четверте: Спробуйте поділитися з вашим чоловіком про що ти думаєш і що змусило вас думати, що шлях. Це не повинно бути винних (Ви не є були таким чином, мені) такі речі. Залиште їх з неї якомога більше, навіть якщо вони були, звичайно, частина відносин, як і почався, що йде на південь. Ви повинні абсолютно взяти відповідальність за свої дії, але вони також повинні почути і зрозуміти, що відбувається всередині вас.

П’яте: Ти повинен зробити негайні кроки дій для вирішення цих проблем і не допустити їх у майбутньому. Ви повинні показати вашим чоловіком ви готові працювати, щоб заслужити їх довіру назад. Ви несете відповідальність і повинні бути підзвітні за свої дії. Це може бути важко, але ви повинні намагатися з усіх сил робити все, що вони просять вас.

Це може включати в себе такі речі, як дати вашому чоловікові знаєте, куди ви йдете і з ким ви будете з протягом дня. Це може бути незручним і скрутним (того, щоб повідомити про свої кожному кроці), але це часто є важливою частиною відновлення їх довіру до вас. Це дійсно залежить від вас, щоб дати вашому чоловікові підстав довіряти вам знову.

Шосте: Це криза, який ви отримаєте собі в потребі вийти за рамки економії ваших стосунках. Ви повинні з’ясувати, що відбувається всередині себе. Це не тільки про навчання любити свого чоловіка ви також повинні навчитися любити себе. Йдеться про самолюбство і особистісного зростання. Ви повинні розуміти, що якщо ви хочете мати життя, повне любові і щастя, ви будете мати, щоб навчитися любити себе в першу чергу.

Більшість людей, які опиняються в цій ситуації цікаво, що вони можуть можливо зробити, щоб врятувати свій шлюб! Знайте, що це буде тільки через ваше регулярне підтвердження того, що ваш чоловік ніколи не зможе повірити, що ви ніколи не будете, ніколи, зробити таку помилку знову. Але з хорошими і послідовними зусиллями з вашого боку ви можете зберегти ваш шлюб.