5 секретів кроки, щоб зберегти ваш шлюб

Хіба ваші відносини на переломному етапі? Ваша раз щасливий шлюб тепер заплямована підозрами, сперечалися і мовчанням? Ви не повинні бути ще один 50/50 статистика. Ви можете зробити певні кроки, щоб зберегти шлюб. Розглянемо п’ять впевнені кроки для збереження шлюбу, які можуть допомогти навіть самі бурхливі пари.

Крок 1: бути реалістами.

Це означає, що ви повинні припинити грати в ігри, перестати жити в запереченні і визнати реальність що відбувається. Ви повинні визнати, що проблемних шлюб це не тільки вина однієї людини. Той факт, що є проблеми, ймовірно, вказує на ряд недоліків, з обох сторін. Спробуйте знайти причину проблеми. Будьте чесні з собою. Бо, як багато недоліків, як ви знайдете в своєму партнерові, ви повинні знайти ще два, які у вас є. Перший крок, щоб зберегти ваш шлюб, щоб визнати очевидне і почати шукати прийнятні рішення.

Крок 2: Запустіть спокійно спілкуються один з одним.

Наступним кроком є ​​збільшення вашої зв’язку. Якщо ви схильні сперечатися або підірвати при розмові з вашим чоловіком, то прагнемо, не реагувати. Будьте спокійні, коли ви спілкуєтеся свої думки. Якщо певна тема дає вам побоювання потім змінити тему і замість цього говорити про щось ще, щось, що пов’язано з складні відносини. Зазвичай Проблемні відносини страждають від низки проблем. Важливо те, що ви хочете поговорити речі через з вашим партнером, без осуду, без криків і сперечалися, і без необхідності, щоб “виграти” або показати іншим людиною. Почніть економити ваш шлюб шляхом збільшення зв’язку.

Крок 3: знайти золоту середину.

Жоден шлюб не буде працювати, якщо один партнер встановлює основоположні принципи і вимагає суворого дотримання від інших. (Це більше схоже на диктатуру, ніж шлюб) Ви повинні вміти йти на компроміс. Якщо ви не бажаєте, щоб зробити 360 ступінь зміни, то ви повинні принаймні бути готовий зустрітися з вашим партнером на півдорозі. Це спрощує переговори, тому що ви показуєте своєму партнеру, що ви готові речей розмова, і на жертви, якщо це означає, що ви можете зберегти шлюб.

Крок 4: Візьміть його повільно.

Так само, як знайомства, переконайтеся, що ви лагодили відносини терпляче і повільно. Візьміть один день за один раз, намагаючись все можливе, щоб виправдати ваші «золоту середину» угод, і уникаючи конфронтації або що-небудь інше, що дратує вашого партнера. Розуміємо, що іноді приймати його повільно означає поділ на деякий час. Ви можете розглядати це як ризик, але короткий поділу швидко допомагає, щоб показати справжнє обличчя людини. Якщо є ще любов між вами, може призвести до поділу двох з вас пропустити один одного. У будь-якому разі, не чинять тиск на вашого партнера, щоб представити свої повноваження, або спробувати тримати його або її замкнений від решти світу. Ви завжди ставитися до того, кого любиш, з повагою і це може означати, приймаючи речі повільно і дає йому / їй трохи місця.

Крок 5: знайти зв’язок консультанта, щоб допомогти.

У нас є аргументи і відносини проблеми, тому що ми недосконалі людські істоти, схильні робити помилки в судженнях. Розуміючи це є важливим кроком. Як тільки ви усвідомлюєте реальність ситуації, то, як ви і ваш чоловік поводився, наступний крок полягає в проведенні відносин консультування. Це може допомогти вам вжити заходів, щоб стати кращим чоловіком або дружиною. Ви, швидше за все, щоб зберегти шлюб, якщо ви отримуєте професійного консультанта бере участь. Консультант може допомогти вам працювати на стати краще і повільно, але вірно усуваючи недоліки у вашій особистості, що ваш чоловік знаходить нестерпним. Вам не доведеться міняти, хто ви є все, що вам дійсно потрібно змінити ваш спосіб спілкування.

Якщо ви або ваш партнер дійсно хочете зберегти ваш шлюб, ви будете приймати ці впевнені кроки з любов’ю і в команді. Існує надія на вас … незалежно від того, наскільки погано все може здатися на даний момент.