5 простих для церемонії одруження острівні маршрути в нас і Канади

Рельєф США і Канаді відзначені досить багато красивих островів. Ці острови часто є ідеальним місцем для весільних пар, які люблять море і пісок. Тоді чому б не вибрати будь-який з найвищих напрямки острові зав’язати вузол? У списку внизу наведено 5 кращих островів у США і Канаді місці Ви, ймовірно, можете організувати весільну церемонію:

1. Острів Каталіна – Каліфорнія

Як ви подорожуєте в 26 милях від узбережжя Лос-Анджелеса ви побачите, що ваш сам у прекрасному острові Санта-Каталіна. Для цього краще відомий як “Острів романтики”. Думки про одними з романтичних місць в Південній Каліфорнії, він може бути в ідеальному місці на вашому весіллі. Ви можете передати вашу сім’ю і друзів і зв’язати себе узами шлюбу тут. Якщо ви хочете для більшого церемонії, то ви можете вибрати з великого залу там, в Санта-Каталіна. Формальним місця зустрічі включають Дескансо Seaside клуб і клуб Каталіна країни. Для інтимної церемонії Ви можете орендувати відомих місць, як Buena Vista точці, розташованій на горі. Ада і Wrigley Ботанічний сад.

2. Острів Санібел – Флорида

Острів Санібел знаходиться всього в 30 хвилинах їзди від Форт-Майерс і розташований у південно-західного узбережжя Флориди. Цей острів відомий своїми білими пляжами. Ви, напевно, можете збирати мушлі і просто відпочити. Таким чином, це приморське також супер місце для організації вашого весілля березі моря. Thistle Lodge Casa Ybel курорту і різних широко курортів у відокремленому білому піщаному березі моря може бути належної місця у вашій весілля.

3. Mount Desert Island – мейн

Mount Desert Island в штаті Мен широко відомий своїми узбережжя, Acadia національний парк і довгі відрізки чудовий краєвид. Француз Bay у Бар-Харбор є одним з популярних весільних напрямків у світі. Місто Southwest Harbor, розташований в 20 хвилинах від Бар-Харбор, можуть додатково вишукані розташування місця ви, ймовірно, можете організувати своє весілля. Acadia National Park може додатково бути фантастичним місцем весільної церемонії.

4. Кейп-Бретон – Нова Шотландія

Острів Кейп-Бретон у Новій Шотландії є іншим прекрасним місцем відпочинку яка входить до числа простих 10 островів в континентальній частині США та Канади. Ті, хто без розуму від дверей з дій може організувати їх весільної церемонії і медового місяця у цьому прекрасному мальовничому точку світу. Форт є Моффетт П’ять зірок і 4 AAA Алмазний рейтингом курорт в цьому місці місці ви можете підтримувати вашу весілля.

5. Острів Ванкувер – Ванкувер

Острів Ванкувер є останнім місцем відпочинку слово для подорожей і відпочинку. Як правило, серед багатьох найбільш розшукуваних церемонії одруження місць у світі. Відомий як “Рай Канади на Тихоокеанському,” Острів Ванкувер всіяна прекрасними садами, морські узбережжя, пишні тропічні ліси і скелясті берегові лінії. Sooke Harbour House, розташований на косі Whiffen моря, є Wine Spectator Гранд лауреат премії 2006 року і одним з найкращих місць церемонії одруження тут.

Так, з цим перелік високий 5 островів у США і Канаді ви, можливо, можете взяти свої рішення і мають неймовірний церемонії одруження!