5-питання ставлення вікторини toappraise ваші відносини

Ніхто ніколи не говорив відносини були легкими. І якщо вони це зробили, вони лежали. Побіжний погляд на полицях будь-якого книжкового магазину або бібліотеки скаже вам, що люди шукають допомоги у відносинах відділу. Звернення за допомогою у формі керівництва або книги є гарною ідеєю, і важливим кроком для багатьох пар. Однак, оцінюючи ваші стосунки з вашим партнером, перш ніж один це хороша ідея, теж.

Чому не поспішати, щоб зробити це, коли в книзі є відповіді на всі питання? Ну, більшість книг не включати розділ щодо оцінки, і як ви можете знати, які кроки, щоб слідувати або, як слідувати за ним, якщо ви не знаєте, де ваші відносини на даний момент? Відповідь на це питання, ви не можете.

Тому що ми, як людські істоти соціальні істоти, це природно, що ми хочемо отримати разом з тими, що ми близькі до, і залишатися з ними в міру можливості. Розвиток почуття, де ви стоїте, як пара відповідає прямо в наших самих основних бажань.

Коли справа доходить до оцінки ваших відносин з вашим партнером ви можете зробити це двома різними способами. Перший спосіб це зробити це на свій розсуд, без будь-якої участі ваша друга половинка. Другий спосіб зробити це разом, як пара. Обидва методи мають свої плюси і мінуси. Ні в кого не краще, ніж інші, тому що має значення і є кінцевою метою дізнатися, що відбувається.

Який би спосіб ви не вибрали, вона не повинна бути складною. Просто так чи ні питання добре, але вони дійсно не показують все, що багато. Секрет у тому, щоб задавати хороші, відкриті питання, які приведуть до більш глибокої відповіді. Почніть з них 5 питань:

1) Що ви хочете від відносин?

2) Що Ви можете запропонувати в стосунках?

3) Які ваші очікування від свого партнера?

4) Що ви можете зробити, щоб поліпшити відносини?

5) Якщо ви бачите відносини збираєтеся?

Ви помітите, що ви можете задати ці питання, а також питання, як вони, чи робити тест на свій власний, або з вашим партнером.

Запитання і відповіді в цій “відносини вікторина” тільки перша частина процесу. Вони розроблені, щоб змусити вас думати і говорити. Тим не менш, це абсолютно необхідно, щоб ви відповіли на них чесно. Це легше сказати, ніж зробити, особливо коли у вас є певний результат на увазі.

Іншими словами, ваші відповіді при оцінці ваших відносин з вашим партнером буде сильно відрізнятися, якщо ви берете на себе розривом вгору неминуче ніж якщо б ви припустити, ви будете жити разом.

Важливо, щоб тримати відкритим серцем, проходячи через ці відносини вікторини. Роблячи таким чином, ви будете вникати в суть цього питання і прийняти краще рішення засноване на тому, що ви виявите. Відповідь, на якому ви приїдете не може бути, що ви очікуєте, і це також не останнє слово. Але це допоможе вам бачити речі такими, які вони є, і які кроки можна почати, щоб мати кращий результат можливо.