4 підказки, щоб зберегти свій шлюб

На додаток до консультування, Є кілька різних речей, які можна excercised врятувати шлюб, це не складний процес і не вимагає багато за межами обох сторін працюють над досягненням спільної мети. Нижче наведено чотири поради, які можна приймати близько до серця і використовувати, щоб “врятувати мій шлюб» і поліпшити шанси успішно уникнути розлучення.

1) Пам’ятайте, що ідеальний шлюб є ​​чутками і не існує. Всякий раз, коли дві людини зібралися, будуть проблеми завжди, в тому числі тих небагатьох, які можуть перерости в зриву операції у вашому шлюбі. Це природним результатом з’єднання двох людей разом. Навіть близнюки відрізняються ідеальним в симпатіях і антипатіях. Для шлюбу, щоб стати переможцем, пара повинна навчитися справлятися з нерівних дорогах і подолати свої проблеми. Шукає досконалості тільки знищувати все. Люди роблять помилки, робота з вашим партнером і подолати проблеми, ви стикаєтеся, і ви зрозумієте, що це можливо, щоб “врятувати мій шлюб.”

2) Хороші відкриті потоку комунікації це істотно, бо, коли зв’язок жебраків, шлюб приречений стикатися з проблемами. Найбільш важливим річ ​​повинна бути попереду з вашим партнером. Кожне питання і проблема може бути вирішена, якщо зв’язок зберігається.

3) вжити компроміс. Багато зробили це мистецтво, не без підстав. Золоту середину, яка дозволить висновок на конфлікт в зачеплення з обох сторін та їх інтересів, перш ніж він може “зберегти мій шлюб.” Шлюб на цілому про компроміс і знаючи, що бувають випадки, коли ваш чоловік буде давати і час, коли ви повинні дати для того, щоб “зберегти мій шлюб.”

4) шлюб з приводу прихильності, четвертий чайові. Якщо вона виходить з ладу, ви не залишаєте машину на узбіччі дороги. Єдиний раз, коли ви позбутися від автомобіля, коли немає ніякої надії. Збереження шлюбу включає в себе той же рівень прихильності і працюють над тим, все це працює, якщо ви коли-небудь шанс “врятувати мій шлюб”.

Пошкодження шлюб не складає його, і не важливо, що ви робите, ніщо не може його змінити. Деякі питання не можуть бути вирішені, консультування не може допомогти. Саме в цих випадках, що розлучення має сенс. З боку в цих випадках розлучення не відповідь. Замість цього, ви повинні працювати з вашим партнером, щоб вирішити питання, з якими стикається ваш шлюб, і, сподіваюся, ви зможете сказати, що ви можете “зберегти мій шлюб.”