3 способи ефективної комунікації в вас шлюб

Всі шлюби будуть мати проблем зі зв’язком раз в той час. Але коли поганий зв’язок з вашим чоловіком стає хронічною проблемою, всі аспекти вашого спільного життя можуть бути порушені. Прочитайте деякі прості методи комунікації для типових проблем зв’язку.

чесність
Чесний і відкритий розмову з вашим чоловіком може бути найважливішим фактором для ефективної комунікації. Відсутність яка може бути однією з основних причин позаду конфліктів. Перед тим як почати звинувачувати вашого чоловіка, щоб не бути відкритим і чесним, поглянути на свої звички спілкування. Ви коли-небудь:
Розкажіть своєму чоловікові, що ви думаєте, що вони хочуть почути тільки в кінцевому аргумент?
-Уникайте виховання питання це важливо для вас, тому що це робить ваш чоловік незручно?
-Не просіть те, що ви хочете прямо, а не сподіваючись, що вони будуть “розібратися з цим?”
Такими є лише деякі з поширених помилок, які заважають зв’язку чесного і продуктивного обговорення не відбувалося. Уникаючи реальні проблеми, з якихось причин, ви не чесні зі своїм чоловіком і ви обманюєте себе від вирішення проблеми. Мало того, що це може викликати більше проблем у майбутньому, але ви обидва відчуваєте незадоволений і ви можете бути впевнені аргумент вийдуть на поверхню знову. Чесне спілкування означає обговоренні випуску з терміном обігу та поваги.

прослуховування
Існує різниця між очікуванням для вашого чоловіка, щоб точка перед суперечить їй, і насправді намагається зрозуміти, що вони говорять. Ви не можете очікувати, що ваша дружина, щоб зайняти час, щоб слухати вас, якщо ви не зробити те ж саме для них. Заохочуйте вашого чоловіка, щоб відкрити для вас – і розумію, що ви, можливо, доведеться зробити перший крок. Пропонуючи, щоб ваш чоловік говорити першим, коли Ви слухаєте може допомогти їм зрозуміти вашу прихильність до продуктивного розмови. Дайте зворотний зв’язок, оскільки вони говорять і спробувати узагальнити те, що вони сказали, щоб переконатися, що ви дійсно розумієте, де вони і звідки. Ваше терпіння і розуміння окупиться тим, що вони показують вам таку ж повагу, коли ваша черга, щоб відкрити.

практика
Після того як ви знайшли те, що зв’язок тактика працює – використовуйте їх. Це може зайняти деякий час, щоб з’ясувати, які методи працюють краще всього, але я впевнений, ви вже знаєте, що не працює. Почніть з визначення тих тактик, які не заїдеш; чи може це бути кричати, не звертаючи уваги, або уникнути цього питання. Поговоріть зі своїм чоловіком і внести резолюцію виявити і зупинити нездоровий і непродуктивно зв’язку тактики, які обмежують вас від ефективної, продуктивної комунікації. І не бійтеся пробувати нові тактики спілкування. Шлюб вимагає багато роботи і практика робить досконалим.