3 речі успішним парам зробити, щоб зберегти їх шлюб сильним

реалістичні очікування
Багато шлюби в ці дні є одна людина (якщо не обох подружжя) з нереалістичними очікуваннями для свого чоловіка. Деякі очікування настільки високі, що ви налаштовуєте ваш чоловік на невдачу. Ось деякі загальні очікування, що багато людей мають для їхнього чоловіка або дружини.

-В успішний шлюб, немає жодних конфліктів б то не було
-Мій чоловік буде точно знати, що у мене на думці без мене маючи нічого сказати
-Наш шлюб завжди буде цікаво, романтично, і повний пристрасті (так само, як у кіно)
-Мій чоловік завжди готуватиме мені вечерю, коли я приходжу додому з роботи
-Мій чоловік завжди буде робити те, що буде радувати мене
-Мій чоловік завжди хочуть витрачати кожну вільну хвилину зі мною

Такі деякі загальні очікування шлюбу, який люди часто роблять у шлюбі. Хто-небудь з цих представляється реалістичним? Не забувайте, що, маючи великі надії на вашого чоловіка, ви налаштовуєте їх на провал. Ніхто не досконалий. При тому, що не сказав, що є такий речі, як ідеальний шлюб. Шлюб бере важку роботу і зусилля, щоб зберегти любов жива у ваших стосунках. Переоцінити свої очікування з вашим чоловіком. Чи не занадто вони високі? Чи є вони реально можливо? Якщо так, то ваші необгрунтованіочікування може бути боляче ваш шлюб.

ви йти на компроміси?
Ви і ваш чоловік йти на компроміси? Будучи в стані йти на компроміси важливо, коли справа доходить до здорового шлюбу. Ваш чоловік не завжди може бути один вигин назад для вас без вас даючи нічого взамін. Це може означати що завгодно від того, хто у свою чергу це має вибрати фільм, вибрати начинку на піцу шкоди для вашого часу, щоб зробити ви улюблене хобі чоловіка або навіть підписавшись на шлюб терапії. Успішні пари йти на жертви заради один одного, тому що вони люблять один одного. Переконайтеся в тому, що кожна людина в шлюбі йдучи на компроміси.

Ви допомагаєте своїм чоловіком сприяти їх почуття власної гідності?
Деякі люди не можуть зрозуміти, як несприятлива вони, поки не стало надто пізно. Ваш чоловік є мрія або мета, і ви не в цілому схвально? Там немає нічого важливіше для чоловіка або дружини, щоб їх любили один поруч з ними, коли вони переживають новий і страшний участь в їх житті. Ти наважуєшся на вашого чоловіка, коли він або вона має потребу в ньому найбільше? Ваша підтримка допоможе вашому чоловікові зміцненню довіри і почуття власної гідності. Дивлячись один одному в загальний добробут має настільки важливе значення, коли мова йде, що мають успішний шлюб.

Якщо ви і ваш чоловік були одружені протягом досить довгого часу, це не рідко можна побачити пар, які вдарив лежачого поліцейського в їхньому шлюбі. Шлюб має свої злети і падіння (а іноді і плато.) Це те, як ви реагуєте, що так важливо, щоб змусити його працювати. Зберігайте ці речі, згадані вище на увазі, якщо ви збираєтеся через важку ділянку у вашому шлюбі. Це цілком може зберегти ваш шлюб.