3 простих кроки про те, як зберегти ваш шлюб

Останні статистичні дані роблять думка про шлюб виглядають досить похмурими з одного з кожних трьох шлюбів закінчується розлученням. Це відіб’ється на сім’ї (ви, ваш чоловік і діти) ви не думаєте, ви повинні спробувати, щоб дати вашому шлюбу шанс на успіх? Хоча можна стверджувати, деякі шлюби краще закінчилися, слід також відзначити, що більшість пар просто потрібно навчитися працювати на їхній шлюб перш, ніж вибрати для розлучення.

Більшість пар вписуються в одного з тих, які просто необхідно дізнатися, як врятувати свій шлюб. Щоб дізнатися, як це зробити вам потрібно з чогось починати. Часто починається найскладніша частина тому ось кілька простих кроків, щоб зробити це.

Вони не є вичерпними і вони не призначені для повної відповіді. Але якщо ви будете слідувати цим простим кроків ви будете почувати себе рухається в правильному напрямку, який допоможе вам продовжувати рух.

Перше: будьте терплячі.

Ваші проблеми не просто почати вчора, так що не чекайте, що вони будуть вирішені всі до завтрашнього дня. Ваш чоловік втратив їх довіру до вас, людина, вони довіряли найбільше у своєму житті. Їм потрібно якийсь час, щоб зажити. Спробуйте уявити себе ними. Почати інвестувати час і енергію на щоденній основі для поліпшення вашого шлюбу, дізнавшись, як розуміти їх і їхні почуття, як краще спілкуватися, що вам можна довіряти, і т.д., і речі зобов’язані ставати краще.

Пам’ятайте, що ці зміни є процесом і займе деякий час. Ви повинні також пам’ятати, в деякі дні будуть краще, ніж інші, як і все в житті, і це дуже добре. Пам’ятайте, кожного разу, коли ви відчуваєте, що ви, мій стеля, зосередити увагу на прогрес, якого ви робите у ваших стосунках.

Друге: Повна прозорість важлива

Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік довіряти вам знову потрібно почати бути повністю прозорим. Немає назад, проведення. Вам потрібно відкрито говорити про те, як ви проводите свій час і з ким ви проводите його з. Як ви витрачаєте свої гроші. Відповідь на їх питання чесно. Говорити разом про вашому графіку. Зателефонуйте часто під час перерв у роботі та перед відходом з роботи додому. Вони все більше способів даючи їм знати, ви довіряєте їм, і що вам можна довіряти.

Третє: Нехай вони знають, що ви будете там

Навіть якщо ваш чоловік засмучений і злий на тебе і може навіть хочу, щоб ви з їхнього життя вони також жаху ви будете розлучатися з ними. Ця суміш емоцій часто змушує їх вести себе ірраціонально на час, але ви повинні розуміти, що вони намагаються працювати через свої почуття та емоції. Ви також можете бути впевнені, що вони знають свої негативні емоції дуже непривабливим для вас.

Тому, переконавшись, що вони знають, що ви будете продовжувати бути там для них це дуже важливо. Будучи в стані зрозуміти їх боротьба покаже їм, що ви готові дотримуватися їх навіть через важкі часи. Це допоможе їм більше впевненості в вас, ваших відносин, і бути більш обнадійливим про можливість відновити їхній шлюб.

Навіть якщо ці 3 практичні кроки, щоб допомогти вам зберегти ваш шлюб легко зрозуміти і почати введення в дію, вони також включають багато і тому може зайняти деякий час, щоб повністю зробити частиною вашого життя і відносинах. Тобто, коли ви повинні пам’ятати один крок; терпіння. Будьте впевнені, ви можете зберегти ваш шлюб.