3 кумедних речей, щоб зробити, як розлучена жінка

Так, розлучення є болючим. Ні для кого не більше задоволення, ніж бігла по вулиці перед великою швидкістю автобусом і сподівався, що ви можете зробити його в безпечне місце, перш ніж потрапити плугом. Незалежно від того, як ви дивитеся на це, розлучення є складний, болючий, болісний процес … але те, що заважає вам мати трохи весело, як розлучена жінка?

Коли ви даєте собі дозвіл, щоб вільно і зробити щось нетрадиційне або з характеру для себе, ви просто можете виявити, що є деякі аспекти того, щоб бути самотньою жінкою, не все так погано.

1: Зробіть що-небудь різке з вашими волоссям

Ваш чоловік наполягаю, щоб ви були тільки привабливим з довгим волоссям? Ви не повинні слухати його більше, таким чином скоротити його все і подивитися, як дивно ви з коротким роблять!

Ви завжди зберігаються ваші волосся коротке, тому що це було те, як ваш чоловік сподобався вам найкраще? Дайте собі сміливий новий колір і починають рости його до дупи. А ще краще, голова до стиліста і отримати деякі розширення для негайно Подивіться глем!

Ваш погляд повинен виразити свою індивідуальність і де ви в даний час у вашому житті. Гості можуть відпочити з закритими очима, уявляючи себе в кращі моменти вашого життя. Використовуйте цей образ успішного, щасливого вам придумати новий сміливий стиль, який ви будете любити.

2: провести вихідні (або тиждень?) У найдорожчому салоні ви зможете знайти

Ви заслуговуєте деякого пустощів, тому що вона буде зняти навантаження, щоб ви відчувати себе менш напружено. Через день або два в спа-салоні буде активізувати ваше тіло і зробити вас почувати себе сексуальною, живим, і сильним.

Більшість жінок забувають піклуватися про себе, коли вони переживають розлучення. Стресом і емоційної болю тягне їх униз, і вони перестають робити те, що вони зазвичай робили, щоб справити враження своїм чоловіком.

Це час, щоб піклуватися про себе, тому ви можете просто вразить вас! Не дозволяйте стресу вас вниз, але знайти способи, щоб підняти настрій і нагадати собі, що ти дивовижна жінка. Що може бути краще для цього, ніж з розслаблюючим відвідуванням спа, де ви можете забути про розлучення і просто зв’язок з самим собою?

3: зберіть дітей або дівчаток і голови через всю країну

Чи не отвір у вашому будинку, тому що ви не хочете зіткнутися з вашим колишнім або почути всіх питати, де він і як ви обидва роблять. Просто зібратися зі своїми дітьми, або, можливо, зі своїми кращими друзями і знімати для поїздки. План щось цікаве і розслабляючу і вибрати вихідні дні або тижні, коли ви можете забути про свої проблеми і просто насолоджуватися.

Важко робити такі речі, тому що ви можете відчувати себе винуватим, щоб витрачати гроші, або, навіть тільки для посміхалися і веселилися, коли Ви повинні плакати. Ви просто повинні поставити ці емоції в сторону і на цей раз йти насолоджуйтеся!

Одна з великих речей про те, самотня жінка, ви не готові, утримувані до очікувань або затвердження когось іншого. Якщо ви хочете, щоб піти на вихідні, і взяти дітей на пляж, зробіть це. Якщо Ви блідий, щоб відрізати все волосся і відчувати вітер удари по задній частині шиї, зробіть це!

Vanaja Гхош 2010