3 корисні поради ви можете використовувати, щоб зберегти шлюб

Подивимося правді в очі. Розлучення, настільки часто в ці дні, це природно думати, що немає ніякої надії для вас, щоб врятувати свій шлюб як тільки вона потрапляє на полози.

Доброю новиною є те, що є підстави вважати, що ви можете принести ваш шлюб, що знаходяться на межі розлучення. І це стає краще ніж, тому що ви можете використовувати можливість побудувати ще ближче і багатше, ніж стосунки у вас були раніше.

Звучить надто добре, щоб бути правдою? Я тут, щоб сказати, що збереження шлюбу можливо тому, що наприкінці 1980-х років, Національного обстеження сімей і домогосподарств у США відстежували 645 подружжя, які оцінили свої шлюби як “нещасна.« Але для тих, хто погодився відкласти їхнє розлучення і дати свої шлюби другий шанс, вони оцінили свій шлюб як “щасливий” п’ять років по тому.

Таким чином, моральний дух цієї історії є те, що якщо ви можете просто налаштувати серце на інвестування деякий час працювати через ваші проблеми з вашим чоловіком, ви можете зберегти ваш шлюб. І якщо ви не знаєте, як почати, нехай 3 нижче поради допоможуть вам разом.

знайти свою любов до свого партнера знову

Ось факт … Неважливо, скільки подружньої пари стверджує, що у них ще є елементарна повага і турбота один про одного. Подумайте про це, ви не вибрали, щоб одружитися вашим партнером, тому що ви бачили пристойну кількість хороших якостей в його / її?

Дозвольте мені запевнити вас, що ті ж якості, які ви бачили, все ще там, якщо ви не могли побачити їх так само ясно сьогодні, тому що його / її інші, менш апетитно риси особистості, здавалося, затьмарюють хороші якості.

Постарайтеся згадати хороші часи, так що ви можете відродити ці позитивні почуття, ви колись для нього / неї. Ось як ви почнете, щоб зберегти шлюб, використовуючи ті позитивні почуття, як трамплін для складання.

взяти на себе ініціативу, щоб зберегти шлюб

Ви, можливо, помилкова думка, що порятунок вашого шлюбу може початися тільки, коли ваш партнер починає в той же час, як ви. Але це просто не відповідає дійсності.

Це правда, що обидві сторони повинні відмовитися від думки про розлучення в кінці кінців, але ви можете почати робити кроки, щоб змінити речі і купити трохи часу, в той час як ваші переглядає партнера складових.

Коли ви починаєте, змінивши свій підхід до вашій дружині, він / вона буде природно змінить його / її поведінка, теж. І це починається цикл позитивної поліпшення на збереженні шлюбу.

отримати право рад від правого джерел

Це недоцільно покладатися тільки на свої власні судження, щоб зберегти шлюб, тому що не тільки ви занадто близько до проблеми, багато емоційні проблеми можуть засліпити вас і змусить вас занадто гостро реагувати незалежно від того, наскільки стабільним і логічними ви думаєте, що ви.

Ось коли вхідна від знаючих і нейтральною третьою стороною стає неоціненною. Хоча шлюб радник є ідеальним вибором, ви завжди можете покладатися на інші джерела порад, як шлюб самодопомоги книги, які доступні в Інтернеті або в вашому місцевому книжковому магазині, якщо ви не можете дозволити собі радника, якщо ваш партнер не хоче бачити радником разом з вами.

Перед тим, як почати думати, що немає ніякого способу, щоб зберегти ваш шлюб, зробіть глибокий вдих і подивіться на реалії. Почніть з пошуку ваша любов до вашого партнера знову, а потім взяти на себе ініціативу, щоб рухатися в напрямку працювати на вашому шлюбі, перш ніж закінчити його, отримавши право рад від джерел права. Тоді ви почнете бачити, що там дійсно сподіваюся, щоб зберегти шлюб.