24 години швидке розлучення

24 години розлучення
швидке розлучення в Домініканській Республіці

загальна інформація

Швидкий розлучення в Домініканській Республіці є доступним для іноземців або громадян Домініканської проживають за кордоном, коли обидва з подружжя згодні подати цей розлучення до Домініканської судів. Ця процедура дуже проста і вимагає лише присутності одного з подружжя під час слухань, який приймає як правило, менш ніж за півгодини і ви можете залишити Домініканській Республіці в той же день у другій половині дня. Це публічно знаємо, як 24 години розлучення більшість знаменитостей виконувати. Це займає від десяти до п’ятнадцяти днів, щоб отримати ваше свідоцтво про розлучення, який повинен бути відправлений у вашому будинку або офісі кур’єрською поштою (DHL або FedEx).

Сторони мають підписати мирову угоду переглянутий адвоката в їх юрисдикції з метою підтвердження його відповідності подружжя місцевих законів. Цей документ має включати в себе повні дані подружжя, перелік майна, або заяви немайнового, заяву щодо неповнолітніх дітей і угоду про підтримку, ваше бажання розлучення в суді домініканський і дозволу одного з подружжя до іншого для участі почути на її / його імені.

Мирова угода може бути складений адвокатом у вашій юрисдикції або ваша. Обидва ці угоди розрахункових документів і влади) має бути підписана сторонами до Домініканської консульство за місцем юрисдикції. Детальна інструкція по легалізації повинен бути наданий вам, коли інструкції приступити отримані.

Вартість цієї процедури зазвичай йде від $ 1,550.00 до 2,000.00 який включає в себе:

* Плата за професійні
* Трансфер аеропорт / готель / аеропорт
* Складання мирової угоди
* Забезпечення усним шляхом офіційного перекладача перед суддею
* Офіційний зборів та податків, що підлягають сплаті до суду;
* Переклад на іспанську розлученні

Для початку процедури вам знадобляться наступні документи:

1. Копії свідоцтва про шлюб видається та свідоцтва про народження неповнолітніх

2. Копія паспорта дружини, щоб засвідчити особу і проектів документів.

Дружину, що є участь слуху у Санто-Домінго буде мати тільки провести 1 ніч в Домініканській Республіці. Будь ласка, зв’яжіться з вашим турагентом для того, щоб визначити документи, необхідні для входу Домініканській Республіці. Громадяни США і Канади і великі європейські країни не вимагають від візи, але при собі дійсний паспорт та туристична карта, яка може бути забезпечена або вашого турагента або у Вашому прибуття в Домініканську аеропорту. Крім того, в день слухання, формальної одязі потрібно (наряд офісу роду).