як сказати, якщо Ваш чоловік обманює і те, що ви можете з цим вдіяти

Як сказати, якщо ваш чоловік обманює вас? На жаль, ключі не так вже очевидні і вони не дуже надійні. Якщо ваш чоловік в даний час дуже обережні, це буде дуже важко сказати, якщо ваш чоловік обманює.

Якщо Ви підозрюєте, що Ваш чоловік обманює, то знайдіть час, щоб придумати план і зробити деякі дослідження на свій розсуд. Якщо у вас є інтуїція, що він / вона обманює, 9 з 10 разів, ви будете праві. Це почуття буде не просто так, не ігноруйте його, перевірити його. Якщо ви підозрюєте, що ваші почуття правильні, то ось як сказати, якщо ваш чоловік обманює.

1. Зверніть увагу на поведінку вашого чоловіка. Чи є вони раптом купувати багато нового одягу? Нове нижню білизну з іншого стилю? Нові парфуми або одеколон? Вони проводять незвичайний часу перед дзеркалом, змінилася зачіска або звички догляду?
2. Подивіться на фізичні ознаки. Очевидне помада на комірі, а також подивитися на синці та подряпини на спині або плечах. Чи пральня запах вашого чоловіка, як чоловічі одеколон або парфуми жінки? Перевірте їх пральні щодня і, якщо можна, перевірити свою голу спину і плечі щоночі після того як вони сплять.
3. Мати свій стиль водіння змінився? Робить автомобіль потрібен газ частіше, ніж раніше? Монітор одометрі близько, щоб бачити, якщо вони ставлять багато нез’ясовних миль на автомобілі.
4. Стежити за часом вони йдуть на роботу і повернутися додому. Зберігати записну книжку і записувати все, це повинно дозволити вам встановити шаблон. Якщо ваш чоловік каже, що вони працюють пізно, перевірити розрахунковому листку за понаднормову роботу, щоб перевірити.
5. Там можуть бути незвичайні зміни у свої звичайні процедури або звички. Вони можуть хотіти, щоб бути з їх “хлопець чи дівчина, друзі” частіше. І якщо вам пропонують піти з ними, вони будуть мати всі види виправдань, чому ви не можете піти.

Якщо ви використовуєте методи пояснив вище, щоб дізнатися, як сказати, якщо ваш чоловік обманює вас, і ви виявите, що вони обманюють, що ви будете робити далі? По-перше, не панікуйте, зберігайте спокій, ви не хочете, щоб вони знали, що ви знаєте. Це може бути дуже важко, але ви повинні ставитися до свого чоловіка таким же, як у вас завжди є. Бути спостерігачем, нехай він / вона показати вам свої способи обману і дати їм достатньо часу, щоб зібрати неспростовні докази.

Якщо Ваш чоловік обманює, у вас є план, що робити далі? Ви повинні думати про те, що ви хочете. Ви хочете розлучення, роздільного проживання або ти хочеш примирення? Ви повинні точно знати, що ви хочете, перш ніж вони стикаються з доказами. Якщо ви зробили свою роботу належним чином заздалегідь ви повинні контролювати ситуацію і, сподіваюся, результат. Якщо ви не впевнені, будь ласка, зверніться до адвоката сім’ї або професійного слідчого.