як розповісти дітям про знайомство ви після розлучення

Діти цікаві. Вони хочуть знати все. І вони запитують, коли їм хочеться. Дійсно не думав, якщо це вдалий час для них, щоб запитати. Ви розлучилися, і зараз зустрічається? Діти дуже розумний і можу сказати.

Ваша дитина може помилково прийняти ваше знайомство після розлучення, як нечутливість і стають замкнутими. Дитина може бути оборонною прихильність до обміну своїх батьків з кимось ще. Розповідаючи дитині про знайомства після розлучення не зручний варіант. Але це має бути зроблено.

Те, що ви говорите їм, повинні бути у відповідності з їх віком. Ви не говорите з 5-річним ж, як ви будете розмовляти з 12-річним. Для 5-річного, скажіть дитині, що людина є другом Вам подобається проводити час з. Ніколи не дозволяйте вашому партнерові переночувати. Для дитини в 12 рік діапазону, оновити лінії, як ви вважаєте за потрібне.

В даний час діти більш освічені. Вони дивляться телевізор, і вони грають з Інтернетом. Вони бачать дорослі у відносинах і добре поінформовані. Так що не приймають на віру і залишити нічого. Якщо вони дізнаються речі для себе, це може бути катастрофою.

У вас є відповідальність по відношенню до своїх дітей. Інсценування. Бути моделлю і відповісти на будь-які питання, які вони крок вашого шляху. Якщо ваша любов інтересом відвідує ваш будинок, а не приховувати його дати йому введення. Нехай ваш партнер будувати відносини зі своїми дітьми.

Чи не ухилятися. Розкажіть своїм дітям, що ви зацікавлені в цій людині. Якщо ви хороший батько, їх думка буде мати значення для вас. Якщо вони знають, їх думки враховуються, вони хотіли б зустрітися ваш улюбленець.

Партії, ресторан чи кіно буде кращим місцем, щоб підключити. Територія і досвіду буде робити добре для них. Ваша дата не буде введений в оману тиску. І ваші діти будуть доглядати їх оточення, так як щось ще було б завданням їх увагу.

Ви повинні були підготувати ваші дати про ваших дітей. Пам’ятайте перші враження розраховувати значно. Якщо ви любите інтерес знає, який розмова, щоб мати зі своїми дітьми, вони починають дуже добре.

Якщо ви повинні піти куди-небудь поїсти, уникнути формального місця, які є занадто тихо. Ви, можливо, залишаться осторонь і говорити, як ви хочете. Крім того, настрій може залежати від навколишнього середовища. Ви не можете говорити, якщо ви завжди турбувався, що ти завдаєш DIN.

Повільне впровадження дуже хороший спосіб розповісти дітям, що ви зустрічаєтеся після розлучення. Не здивувати їх, дозволяючи вашої дати з’являється на ганку. Скажіть їм, і запевнити їх, це нове обличчя не є заміною іншим батьком.