як розлучення може призвести до утворення заборгованості

Подолання фінансово після розриву
Емоційне напруження переживає розлучення дійсно може чинити негативний вплив на багато аспектів вашого повсякденного життя. Все, починаючи від браку сну для вашого психічного здоров’я можуть бути порушені, але для багатьох людей розлучення часто тільки початок їх проблем, оскільки вони з усіх сил намагаються управляти своїми грошима і тримати в страху боргу.

Гроші турбот і розлучень часто йдуть рука об руку і боргові проблеми часто є каталізатором розпаду відносин. Дослідження за дорученням адвокатів Seddons показав, що 29% людей були готові залишитися в приреченому шлюбі, тільки щоб уникнути фінансових потрясінь, які будуть викликані розлучення і більше 50% заявили, що вони пропустили б фінансову безпеку, перебуваючи у відносинах, якщо вони повинні були розлучитися. Ці цифри показують, що існує набагато більше поставлено на карту, коли відносини починають йти не так, ніж просто емоційна сторона речей. Перспектива того, щоб впоратися на одну зарплату, що є одним чітко заповнює багато людей зі страхом з багатьма прийняття нещасливому шлюбі, щоб уникнути попадання в борг або того, щоб радикально змінити свій спосіб життя.

Пошук нового будинку може бути важко прийняти після розлучення, але якщо у вас є тільки один дохід покладатися на, а не два, то ваші очікування повинні бути реалістичними, коли ви шукаєте дах над головою. Наприклад, він може бути дуже напружений, щоб перейти від трикімнатні будинки з однією спальнею квартири, але ключ до успішного відновлення вашого життя полягає у виборі десь ви можете собі дозволити. Багато людей не можуть впоратися з цією перспективою і вибирають десь, що не по кишені фінансово яка в кінцевому підсумку призводить лише до ще більші страждання і зростання боргів.

Зміни в способі життя є неминучим наслідком розлучення. Знайти себе з меншим наявного доходу кожен місяць може бути дуже жорсткі налаштування, щоб зробити, і це спільне для людей, щоб вести з їх життя, як і раніше, але з допомогою кредитних, щоб фінансувати це, а не готівкою. Це часто може бути початком слизького схилу в борги і серйозні фінансові проблеми, як виплати і відсотки починають піднімати. Життя на власних після розлучення також означає, що вам не доведеться безпека другого доходу, якщо ви втратите роботу або занадто хворі, щоб працювати протягом тривалого часу, тому відкладання грошей стає ще більш важливим.

У будь-якому розлучення зазвичай є форма фінансового скорегувати його однієї або обох сторін. Як фінансові наслідки обробляються як в умовах саме розлучення, а потім має життєво важливе значення для того, щоб уникнути більш емоційний стрес, який поставляється як невід’ємна частина живуть з боргом.

Якщо ви недавно розлучилися і турбуються про ваш рівень заборгованості, то зателефонуйте нам за 0800 043 4747, щоб обговорити ситуацію у вашій впевненості, з доброзичливим і професійним обов’язком консультанта.