як працює шлюборозлучний процес

Шлюборозлучний процес в основному складається з чотирьох фаз: Початок фаза, фаза збору інформації, врегулювання фази і стадію судового розгляду. Фаза 1 це початок або початку етапу. Розлучення розпочато індивідуальне обслуговування на іншого чоловіка документів, іменованих закликати і клопотання про розірвання. Вручення повістки, і петиція може бути досягнуто шляхом надання третій стороні документи подружжя або якщо чоловік готовий розписатися в отриманні цих документів, підписавши «Прийом Сервіс”, документи можуть бути доставлені поштою. Після закликати і петиція були належним чином подані, чоловік буде 30 днів, щоб служити на ініціювання дружини його або її відповідь на претензії у клопотанні.

Другий етап процесу розлучення є інформаційного етапу збору. На цьому етапі, здійснюється збір інформації та обмін щодо таких речей, як активи і зобов’язання сторін, доходи і щомісячні витрати. Адвокати могли б забезпечити необхідну інформацію шляхом процесу або формальних або неформальних запитів про надання документів та інформації. Іноді відкладення сторони зобов’язані збирати інформацію, але зазвичай необхідні при отриманні інформації через письмові запити про надання інформації. Цей етап часто називають «відкриттям» стадії.

Етап 3 шлюборозлучного процесу є врегулювання фази. Під час цієї фази врегулювання питань, буде зроблена спроба шляхом переговорів або з використанням тій чи іншій формі альтернативного вирішення спорів (ADR). Найбільш поширеною формою АРС є посередництво. Це процес, в якому нейтральна третя сторона надає сторонам допомогу разом зі своїми адвокатами в досягненні врегулювання питань. Посередництво є конфіденційним процесом і посередник не має повноваження щодо прийняття рішень.

Четверта фаза стадії судового розгляду. Якщо сторони не можуть прийти до врегулювання всіх спірних питань їх або шляхом переговорів або іншій формі ADR, то будь-які невирішені питання вирішуватимуться суддею після судового розгляду. Пробний процес, в якому кожна сторона має можливість представити свідчення свідків і докази щодо спірних питань, для судді, який потім приймає рішення для сторін. У більшості випадків ніколи не дістатися до стадії судового розгляду в зв’язку з врегулюванням який дуже пощастило, тому що в стадію судового розгляду дуже витрат, оскільки в великої підготовки, необхідних для судового розгляду.