як поліпшити інтимності з вашим чоловіком

Інтим є дуже важливою частиною шлюбу. Сумно, є занадто багато пар, які не відчувають щастя в цій області. Отже, що потрібно робити? Як ви можете почати відчувати типу інтимності з вашим чоловіком, що ви колись відчували, коли шлюб все ще був той новий запах? Ну перше, що ви можете зробити, це почати бути відкриті і чесні один з одним. Якщо ви не задоволені сексуальної, ви повинні повідомити, що з вашим чоловіком.
Майте на увазі, що це дуже чутлива тема для всіх учасників. Ви ніколи, і я повторюю НІКОЛИ, хочете, щоб ваш чоловік відчувати себе недостатньо в будь-якому випадку. І, як моя мати використовувати, щоб завжди говорять нам. Його не те, що ви говорите, його як ви це говорите. Таким чином, хоча це дуже чутлива тема, ви можете обговорити його без вбити клин між вами і вашим чоловіком.
Найпростіший спосіб зробити це, щоб купити книгу або навіть відео, які надають нові ідеї, які ви можете спробувати в спальні. Ви і ваш чоловік може прочитати книгу або подивитися відео разом і отримати ідеї. Це дуже тонкий спосіб підняти тему. Якщо є щось нове, ви хочете спробувати, важливо, що ви повідомите своєму чоловікові.
Інша річ, яку ви повинні зробити, це почати робити речі, які ви зробили на початку ваших відносин. Здається, ніби, коли пари одружуються вони вирізали всіх ночей дати і прогулянки в парку. Так повернемося до того, що працює. Для жінки секс починається за межами спальні. Тільки час, говорять і обміну робить її хочу поділитися з вами себе. Коли ви говорите їй, що вона красива, що робить її хочуть відкрити для вас.
Коли це зводиться до нього, зв’язок є ключем, який відкриває двері в сексуальне задоволення. Не бійтеся поговорити з вашим чоловіком про ваші бажання або нові речі, які ви хотіли б спробувати в спальні. По правді кажучи, ваш чоловік, ймовірно, чекає Вас, щоб зробити цей крок. Вони, ймовірно, хочуть мати, що мова, але просто не знаю, з чого почати. Так бути ініціатором.
Якщо у вас є, дивитися “У спальні” з доктором Лорою Берман разом, так ви можете отримати інформацію та ідеї, які допоможуть вам на вашому шляху до сексуального задоволення.