як повернутися зі своїм бойфрендом

Якщо ви недавно посварилися зі своїм хлопцем, вирішили на тимчасова перерва, і тепер сумує за ним жахливо, то ви повинні дійсно хочу його повернути.

Є багато способів, якими ви можете помиритися з друзями в таких ситуаціях. Ось декілька речей, які ви можете зробити, щоб повернути його до вас.

3 досвідчений способи, щоб повернутися зі своїм хлопцем

По-перше, поговоріть з ним ласкаво допомогою ласки, що ви зазвичай робите. Цілком природно, що він не захоче говорити з вами. Втішити його і благати його, щоб пролити свій гнів.

Ну він теж любить вас і не зможе тримати себе далеко від вас надовго. У відносинах, коли один з партнерів роздратований, це обов’язок іншого партнера, щоб заспокоїти його або її.

Чи не погіршить його гнів в будь-якому випадку. Замість того, щоб купити йому дрібнички або ви також можете робити ті речі, що він любить найбільше. Наприклад, носіть, що топ або спідницю, що він знайде вас надзвичайно симпатичний дюйма бути вашим кращим себе, якщо ви хочете, щоб ваш друг назад.

По-друге, не піднімати питання, що призвело до цих тимчасових розривом вгору. Не варто відразу ж, коли ви з ним познайомилися. Нехай все заспокоїться трохи, а потім, може бути, можна говорити про відповідні проблеми.

Кинувшись у них прямо зараз означатиме катастрофу для вас. Так що будьте обережні і утримуватися від дій, які приведуть подальші підбурювати його.

По-третє, показати йому, що ви рекомендований шляхів ваших, і що ви зрозуміли свої помилки. Якщо ви хочете, щоб ваш друг назад, то вам доведеться виправити деякі свої помилки і лише їх він буде розуміти, і відшкодування своїх помилок. Якщо ви хочете здорові відносини, то це спосіб зробити це.

Спробуйте ці три методи, і вони будуть великою підмогою для вас. Це дуже легко зламати відносини, але важко підтримувати його. Намагаються та отримати її в хід.