як перетворити слабкість в силу …..

Всі хочуть ідеальний шлюб. Ніхто не хоче, щоб їхній шлюб закінчується розлученням. Є багато факторів, що призводить до мати щасливий шлюб. Один з них займається любов’ю. Заняття любов’ю є важливим фактором, щоб мати красиву шлюбу, але ми повинні знати, що це не єдині чинники, які можуть забезпечити шлюб життя.

Заняття любов’ю є важливим інструментів, щоб зберегти ваш шлюб горіння. Маючи хороший секс може змусити людей відчувати себе добре про себе і може реально поліпшити своє загальний стан здоров’я. Маючи хорошу сексуальне життя вигідно подружня пара.

Деякі пари можуть мати обмеження на фізичні і емоційні здібності і сили, коли займаються сексом. Це обмеження буде призводить до багатьох проблем у шлюбі і у кінцевому підсумку призведе до розлучення, якщо пара навіть не намагається вирішити її. Є кілька способів для Вас, щоб зробити, коли ви у вас є сексуальні проблеми. Серед них:

1) Постарайтеся, щоб обговорити проблеми, пов’язані з вашим партнером. Спробуйте розповісти їм усе. Покладіть ваше его або почуття сором’язливості убік. Якщо у вас є проблеми, скажіть вашому партнерові про це. Якщо ваш чоловік той, хто відчуває проблеми, обговорити його. Спробуйте вирішити, якщо це можливо.

2) Обговоріть з вашим партнером які різні техніки, що вони хотіли б подолати свої слабкості або наші власні слабкості. Спробуйте поекспериментувати з різними методами і позиції, поки ви і ваш чоловік комфортно з ним. Звідти намагатися імпровізувати методів і позицій.

3) бути присутнім якісь сексуальні терапія може реально поліпшити свій шлюб. Майже 93% з тих, хто піддався сексуальної терапії значно поліпшили їх подружнього життя.

Є багато рішень, доступних, щоб вирішити деякі з найбільш поширених проблемах сексу. Це, безумовно, хороша новина, оскільки експерти в області охорони здоров’я стверджують, що наявність хорошого сексуальної активності в шлюбі 25% -30% вище, для подружніх пар, ніж ті, хто ще не одружений. Якщо у вас є сексуальні проблеми зі своїм чоловіком, то краще всього зробити, це зробити, щоб не зберегти його для себе. Будьте відкриті, не бійтеся говорити про це зі своїм партнером. Найголовніше, не бути егоїстом, намагаючись протистояти цим проблемам. Спробуйте вирішити це, тому що іноді слабкі стане вашою силою у підтримці вашого шлюбу.