як отримати свідоцтво про шлюб якомога швидше …

Закони для свідоцтва про шлюб варіюються від штату до штату. Це означає, що Ви будете залежати від стану, що ви живете в систему і перейдіть за правилами. Людина не може просто запросити свідоцтво про шлюб без належних вимог. Закони були необхідні, що свідоцтва про шлюб суворо роздавали, і ви повинні дотримуватися всі вимоги, в першу чергу.

Ось деякі з вимог, які ви повинні отримати свідоцтво про шлюб: країна клерк повинні звільнити свідоцтво про шлюб. Секретар суду також може звільнити його, але це вимагає певної виплатою fee.Couples може бути виданий з свідоцтво про шлюб, тільки якщо вони 18 років і старше. Якщо ні, їм потрібно згода їхніх батьків або судді, якщо вони молодші.

Деякі держави вимагають доказів або вакцинації імунітет, тому що багато держав покінчили з необхідні обов’язкові іспити і аналізи крові. Деякі держави вимагають тест венеричні захворювання, і краснухи, яка також відома як краснуха. Це захворювання дуже небезпечно для плоду. Крім того, вони провели тести, щоб перевірити, якщо вони вільні від серповидно-клітинної анемії і туберкульозу.

Особи, яка претендує на свідоцтво про шлюб повинна мати докази припинення шлюбів перед смертю або за рішенням суду розчинення, який також відомий як анулювання або розлучення. Якщо людина вже був законний шлюб, він має припинити свій сімейний стан, перш ніж він може отримати інший. Він може отримати його через судовий процес розлучення або розчинення. Це призведе рішення, яке поверне чоловіки і жінки зі статусом не перебувають у шлюбі.

Людина повинна мати достатні розумові здібності. Це визначається як здатність людини до укладення договору. Шлюб зажадає згоди двох людей. Якщо один з них не розуміє метою вступу в шлюб, то людина не мають можливості дати згоду тому, вони ніколи не будуть видані свідоцтва про шлюб.

Пари не повинні бути близькими кровними родичами. Тим не менш, в деяких штатах, двоюрідними братами і сестрами може вийти заміж, і це є законним. Незважаючи на те, що вони дозволяють, кілька вимагає, щоб один з родичів не повинні розуміти дітей.

У зв’язку з широким розповсюдженням венеричних захворювань і СНІДу та ВІЛ, деякі держави вимагають, щоб пари застосування для свідоцтва про шлюб повинна пройти тест на ВІЛ, або вони повинні бути забезпечені достатньою інформацією про СНІД ..

Свідоцтво про шлюб може бути видано після церемонії одруження виконується. Це також дозволить задоволення період очікування після церемонії. Цей період очікування настав час для пари, щоб охолонути до дати шлюб відбувається. Мета період очікування для них, щоб скласти свою думку. Укладення шлюбу має бути зроблено тільки, поки вони повністю не вирішили одружитися і хочете залишитися один з одним протягом усього їхнього життя.

Якщо це не так, принаймні у них буде час, щоб подумати, чи готові вони. До вступу в шлюб, важливо, що обидві сторони повністю прийти до вірного рішення, тому що наявність розлучення так само важко, як вийти заміж. Деякі розлучення та анулювання додатків не надають легко. Таким чином, це не робить його або її можна використовувати для іншої шлюбний договір з іншим партнером.