як найняти онлайн незаперечний розлучення форми підготовчу

У першій статті цієї послідовності розглядається вибір, що стоїть перед новими споживачами розлучення між наймом адвоката та найму без адвоката, щоб забезпечити послуги незаперечних розлучення. Якщо припустити, що питання було дано відповідь у користь не-юридична варіант, друга стаття в послідовності звернувся до наступних вибором: що між традиційним офісі або “цегла і мінометних” помічником юриста та онлайн розлучення форми укладачів.

Це третя стаття в послідовності передбачає, що друге питання відповіли на користь електронного варіанту. Це не було б моїм найбільшим коли-небудь передбачення, щоб сказати вам, що онлайн розлучення форми підготовки варіантів є шлях, який більше незаперечних розлучень буде приймати в майбутньому. Інтернет, де найбільшу економію і деякі досить прохолодно досягнень програмного забезпечення вже доступні. Це місце, де без адвоката розлучення промисловості йде.

Як розгорнути подальші зараз в розлученні вибір перед споживачами, які вирішили найняти постачальника онлайн розлучення? Є не більше дихотомії промисловості для керівництва аналізу. Так подальшої деталізації, дати додаткові вказівки для розлучення споживача, неминуче повинні розширити в аналіз якості та цілісності 10 кращих загальнонаціональних сайтів, що пропонують онлайн підготовки форми розлучення плюс невідома кількість місцевих або регіональних інтернет провайдерів по всій країні.

Це те, що цього і наступного, і остаточні, стаття в цій серії буде робити.

Я буду продовжувати використовувати формат двох попередніх статтях для вирішення питань, по одному за раз. Поділ питань дозволяє окремим споживачем розлучення докласти свої значення для кожного випуску. Тим не менш, не думаю, що на хвилину, що питання, підняті окремо нижче і в останній статті в цій послідовності буде кожен удар ви окремо. Вони можуть бути і будуть змішані і підібрані практично в будь-якому поєднанні на якому сайті, що пропонують онлайн розлучення форми підготовки.

Відчувати себе добре і фактичні Розлучення форми підготовки Сайти: Це не бути нешанобливим відчувати-хороших сайтів. Вони забезпечують цінну послугу для деяких, але вони не надають послуги розлучення форми підготовки. Вони забезпечують доступ до розлучення статті, розлучення тренерів, консультантів, розлучення книги, груп розлучення обговорення та блоги. Деякі розгалужуються посередників і адвокатів зі шлюборозлучних процесів. Деякі продають бланки або надати “вільні” форми (докладніше про це афера в заключній статті послідовності).

Чи не Існує нічого поганого з цих сайтів, поза всяким такого шахрайства, поки ви визнаєте ці сайти за те, що вони є, і розуміти, що в той час як вони можуть надати цінну послугу, вони не будуть підготувати документи про розлучення для вас. Існує багато з цих сайтів. Це легко розпізнати їх, тому що вони не видна цін на розлучення підготовці документа.

Мій порада: не ці сайти, якщо ви не тільки визначити, що ви в них потребу. Не ставайте емоційно заманили в послуги, які ви ні хочуть або потребують. Будьте обережні при наданні особистої інформації або адресу електронної пошти на хорошого сайтів. Деякі з цих сайтів є свинець генератори для юристів чи юридичних послуг планів, які будуть намагатися підписати вас для таких планів, які коштують $ 20 або $ 50 на місяць на автоматичного виставлення основі. Якщо ви хочете, щоб найняти адвоката або зареєструватися для юридичного плану послуг, зробити це самостійно. Не ставайте обдуреними в той час як ви шукаєте підготовку розлучення форм.

Заявлений Рівень досвіду: Майже всі з 10 найбільших загальнонаціональних онлайн розлучення форми укладачів були приблизно з кінця 1990-х або на початку 2000-х років – не дивно, там – інтернет-буму. Вони мають великий досвід. Ви, безумовно, хочуть найняти досвід, навіть якщо це буде коштувати трохи більше.

Моя порада: намагайтеся, щоб знайти докази про те, як довго постачальник онлайн існує вже. Дорогоцінні камені, щоб знайти в цьому розгляді тим менше місцевих або регіональних провайдерів онлайн розлучень, які мають досвід попереднього розлучення через Інтернет “цеглу і будівельний розчин” компанії у вашому регіоні. Я не вчинив би сильний аргумент, що хтось із 30-річним досвідом у незаперечний розлучення істотно краще, ніж хтось з “всього лише” 8-10 років, але це незначна увага.

Регіональні проти Національної: Деякі інтернет-розлучення форми укладачів в масштабі всієї країни. Інші залишилися локальним або регіональним. Моя думка, що місцеві чи регіональні провайдери буде краще для вас тільки тому, що вони ближче до вас і відрегулює випадках з меншого водозбору і, швидше за все, щоб знати ваші примхи місцевого суду.

Наприклад, малоймовірно, що великі національні форми онлайн розлучення укладачів в Меріленді буде знати, що в окрузі Вентура, Каліфорнія, є дуже точне формулювання потрібно (крім цього вимагає закон) у шлюбний договір Розрахунок за шлюб протягом 10 років, коли є відмова від подружньої підтримки жодній зі сторін. Меріленд наряд тільки виявите, що коли ви говорите їм ваші документи щойно були відхилені після двох місяців затримки обробки в суді. Немає сумніву, що постачальник Меріленд розлучення буде потім відновити і виправити проблему. Після цього повторно відправити документи на розлучення і чекати ще два місяці за результат цього подання. Це називається кризою управління. Всі онлайн укладачів форма розлучення використовують кризу управління в деякій мірі. Багато судів різні. Кілька важко. Всі постійно змінюються, і більшість вважають, що тільки вони знають закону. Однак, чим менше і більше місцевих інтернет-розлучення утворює укладачів, тим більше місцеві знання у них буде, тим швидше вони будуть купувати його і тим менш імовірно, ваш випадок загрузнути і затримався в таких коригувань.

Моя порада: якщо у вас є можливість (а іноді і у вас не буде), йти з меншим місцевим або регіональним онлайн підготовчу розлучення форми, але якщо вибір між місцевим / регіональним і недосвідчений або по всій країні і досвідчений, обов’язково йти з досвідом кожен раз. Досвід є більш серйозним фактором, ніж розташування і місцеві знання, але навіть 2-3 років досвіду має бути достатньо, якщо ви можете знайти когось місцевий.

Дурниця Ціна реклами: Очевидно, що ви хочете знати повну і остаточну ціну, перш ніж платити ні копійки. Майже всі з 10 кращих національних сайтів щирі і ясно в їх місці ціноутворення – так ніяка проблема там. Але проблема в тому в рекламних зборів у текстовому або банерну рекламу на Google або аналогічних систем розподілу реклами. Це ті оголошення, які ви, ймовірно, побачити які приваблюють вас до певного сайту в першу чергу.

ЩО ДИВИТИСЯ НА ось фрази на кшталт: “від $ 150”, “від $ 200” або популярний, “почати свій випадок за $ 175.” Ви хочете, або повне і ясне рекламі повну ціну чи ні рекламу ціну взагалі. Тизери або до-продажів не є корисними. На жаль, така практика, здається, більш поширена в невеликих місцевих провайдерів онлайн розлучення, без сумніву, тому що вони намагаються стати більше.

Причина того, що жодного оголошення ціноутворення не прекрасно, що деякі інтернет-провайдери розлучення все ще розділяють незаперечних збори в розлученні “з дітьми” та “без дітей”. Деякі навіть додати додаткові для Сімейне угоди про врегулювання, яке більшості випадків вона повинна. Там немає нічого поганого в таких цінах меню, хоча у віці розлучення програмне забезпечення, воно не повинно бути необхідним. Переконайтеся, що всі ціноутворення меню і до-продажів можливості чітко вказані на сайті.

Ще один тривожний і розвиваються частини ціни дурниця, що я помітив, останнім часом, що невелика група регіональних сайтів в Каліфорнії наклалися один на більш високий рівень цін, а саме “за ціною від $ 349”, але приховує свої ціни на місці в очевидній надії отримання вам почати свій процес інтерв’ю, перш ніж знайти фактичну ціну Вашої справи. Коли ви отримуєте на сайт, якщо ви не можете виявити зазначені повна повна ціна з одним або меншою кількістю кліків, ходьби.

Кращий показник ви можете отримати з махінацій не в ціні онлайн підготовчу форму розлучення, що обидва рекламує і котирування на місці повної безумовної все включено ціною без вікна або додаткові послуги. Наскільки я знаю, тільки один Каліфорнії регіональному сайті робить це, хоча я впевнений, що є інші регіональні наряди всій країні, які заплітають його мертвим прямо на ціні. Більшість з 10 кращих національних сайтів пропонують прямо вперед без надмірностей цінах на своїх сайтах, але не згадують ціна взагалі в своїй рекламі. Я роблю висновок, що це, тому що вони знають, що вони не можуть конкурувати з голодним дешевих місцевих конкурентів і думають, що їх єдиний шанс, щоб ви на свої сайти, щоб дізнатися, що їх ціни, як.

Моя порада: незаперечний розлучення ціни не ракетобудування. Це простий шматок оману нонсенс для постачальника онлайн, щоб уникнути розлучення. Вони або взагалі не йдеться про ціну в своїй рекламі або їх реклами говорить вам, безумовно, яка ціна. Якщо онлайн постачальник повинен пограти з цінами, або в рекламі або на місці, це ще не гра попереду. Тримайтеся подалі.

Локальні форми округ: Це пов’язано з вибором між національними та місцевими провайдерами онлайн розлучення.

Держави несуть відповідальність за розлучення законів, процедур і форм. Можна подумати, що буде в кінці цього розгляду, але це не так. З часом, місцеві судді і суди розробили свої власні локальні форми графства, щоб піклуватися про невеликі правових та процедурних питань, не охоплених законом штату або мати справу з проблемами, які були знайдені, з деяких причин, будуть проблеми на місцевому рівні, хоча і не на державному рівні. Державних судових чиновників, як правило, цього допустити тих пір, поки місцеві форми не применшує або втручатися в будь-якій державі закон, правило або процедуру. Як довгостроковий результат, майже всі тирсу розлучення буде включати в себе деякі місцеві форми, а також державних.

Це жорсткий, щоб не відставати від усіх цих місцевих форм, і всі зміни, які постійно, внесені до них, а також йти в ногу з Основна частина державних форм. Наприклад, Каліфорнія має 58 округів, кожен з яких місцеві форми розлучення.
Великі національні провайдери розлучення буде йти в ногу з 50 комплектів державних форм, але вони навіть не буду намагатися йти в ногу з 3000 набори локальних формах. Місцеві провайдери онлайн розлучення може йти в ногу з їх місцевими формами округу, якщо у них є професійна чесність. Знову ж, як мої 32 років досвіду розлучення високій гучності і все це з Каліфорнії, я повинен надати приклад того, що я знаю, хоча це відбувається по всій країні. З приблизно 15 національних або місцевих інтернет провайдерів, які контролюють ринок онлайн Каліфорнії розлучення, тільки два конкретно вказується, що вони охоплюють локальні форми і обидва з тих місцевих інтернет провайдерів.

Подивіться на верхній частині сайту ви думаєте про прийом на роботу. Ключові слова ви шукаєте для себе це завдання є чимось на кшталт: “Наша низька плата охоплює всі затверджених державою форм вашому випадку буде потрібно.” Так, це вірно. Ці нечесні заяви, і ви повинні Цікаво, що ще від нас приховують. Така компанія має дефіцит в їх обслуговуванні та сукні його, як те, що здається позитивної точки продажів. Звичайно, вони обробляти всі державні форми. Хто не робить? Але вони відмовляються повідомити Вам, що Ваш випадок напевно зажадає від місцевих форм розлучення і ви знаходитесь на свій власний, якщо це так.

Як і чому це важливо? Тому що, коли ви йдете в суд, щоб подати документи на розлучення, щасливий клерка подачі кине відсутні локальну форму на вас і відхилити вашу подачу. Ви потім повернутися додому, зателефонуйте інтернет-провайдером і попросіть: “Якого біса?” Вони скажуть вам, абсолютно точно, що вони вам сказали відразу, що вони будуть тільки забезпечувати державні затвердженими формами. Я думаю, що це нечесно.

Моя порада: Ще раз, винос Тут є явне ніякої небезпеки – уникнути цієї проблеми в цілому, наймаючи місцевих або регіональних Інтернет Розлучення форм підготовчої – не великі національні фірми. Подивіться на їх сайті на обіцянку, що як державні, так і місцеві форми або округу покриті.

Я сподіваюся і вірю, що це було інформативним і корисним для вас у ваших міркувань про те, як приступити до роботи на випадок вашого розлучення. Четверта і остання стаття в цій послідовності буде зосереджена на “вільний” афера розлучення форм.