як керівництво до правильного вибору групи і покупці кільця заручні

У Сполучених Штатах це вирішена наперед, що якщо ваша жінка традиційного типу вашого весілля обручку повинно бути з діамантом (це не обов’язково так в іншому світі.), Але не може бути зовсім небагато нерівність думка, коли мова заходить група кільця

Вибір груп зводиться до наступних метали: жовте золото, біле золото, рожеве золото, платина, срібло і титан.

Платина дорожче золота і є найдорожчим з усіх цих смуг. Платиною групи, як правило, коштують приблизно у два рази стільки, скільки золоте кільце. Платина сіро-білий метал, який стійкий до корозії.

Титан є найдешевшим вибором. Це легкий і міцний метал. Це так само сильні, як сталь, але це набагато легше, ніж сталь.

Ці метали можуть бути використані самі по собі, але вони також часто використовуються в комбінації. Коли два металу в поєднанні це називається “два тони” кільцю і коли три метали поєднуються це називається “триколірні кільце”.

Звичайно, якщо ви можете собі це дозволити, ви повинні піти з кільцем золото або платина. Або ні, ви вибираєте золота або платини дійсно залежить від ваших уподобань жінки. Ви можете, звичайно, хочемо, щоб ця сюрприз від неї перш, ніж попросити її руки і представлення її ідеальне обручку так, що ви можете зробити, це спробувати з’ясувати, які коштовності вона любить через світську бесіду. Це може бути важко не виносячи занадто очевидним, але надати йому кращий спроби!

Якщо у вас є деяке уявлення, що вид металу, що вона хоче, то ви можете подивитися і побачити те, що ви можете виявити, що буде вписуватися в ваш бюджет. Звичайні Конвенції (загальноприйнятої), що ви повинні провести два місяці зарплату на рингу. Для тих, хто працює в Макдональдсі на гамбургер Flipper це, очевидно, буде набагато меншу суму, ніж, скажімо, генеральний директор Макдоналдс!

Якщо ви вже підрахували, що ваше кільце покупки повинна становити $ 1000 або $ 20000 ви можете знайти правильне кільце для вас в Інтернеті. Покупки в Інтернеті може бути краще, ніж покупки в обличчя в ювелірному магазині, тому що ви можете відчувати себе великим тиском, і ви можете відчувати себе некомфортно з продавцем ювелірного магазину. При купівлі обручки онлайн ви можете досліджувати вашу покупку в глибину, перш ніж купувати. Якщо у вас є хороша ідея про те, що ваша подруга (скоро буде наречений!) Хоче, то це має бути легко!