як зупинити розлучення вашої другий шлюб

Це не має значення, якщо це ваш перший шлюб, другий шлюб, третій або 15, якщо ви не знаєте, як вийти заміж, ніхто з них не буде працювати. Я можу запевнити вас, що 99% всіх людей, які подали на розлучення сказав, що це була помилка свого чоловіка, вони були невинні. Цікаво, що їх чоловік сказав, що рівно те ж саме.
Це нагадує мені історію про короля, який хотів знайти спосіб запобігти злочину. Він підійшов до в’язниці, щоб дізнатися більше про злочинний умисел. Коли він зустрів першого укладеного він був зустрінутий дуже тепло людини, який стверджував, що був посаджений у в’язницю несправедливо.

“Мій дорогий цар”, сказав укладеним: “Я невинна людина, якого помилково приймають за справжній злочинець. Будь ласка домогтися мого звільнення, щоб я міг повернутися до вести продуктивний і serviceful життя в Царстві Твоїм.” Цар був вражений тим, наскільки хороший людина була і обіцяв розглянути його справу. Вдячний чоловік плакав від радості в присутності короля … Коли цар переїхав з клітки в клітку він чув подібні видач невинності.
Він не був готовий до того, він наткнувся, коли він увійшов до 34-ї комірці. Був чоловік, який не був дуже сформулювати і трохи страшно дивитися. Цар запитав, як його злочин і людина схилив голову кажучи: «Про цар, я зробив багато зла …” Перш, ніж він міг би перерахувати свої злочини король встав і крикнув: “Gaurds! Відпустиш Його негайно! Якщо він не видаляється з цього монастиря святих невинних він зіпсує їх усіх!”

Це не зовсім ваша вина, що ваші шлюби не працювали. Якщо хтось скаже вам: «О, давай, ви можете літати на ньому, вам не потрібно ніякої підготовки, все летить 747″, ви були б у купу неприємностей. Наша культура не підтримує і захищає шлюб, ні будь-яких реальних кадрів для подружніх пар. Найближче ми маємо в нашому суспільстві, щоб дійсно хорошу підготовку у великих масштабах відбувається від релігійних груп, які в основному покладаються на догми і конкретні позначення ролі. Вона працює для деяких. Але переважна більшість подружніх пар (ВООЗ розлучитися або жити нещасно відтоді) збуджує, падають на пожадливість, закохуються і одружуються. Я знаю, тому що я допоміг багатьом з них перетворити їх шлюб навколо і вони сказали мені раніше у них не було ні найменшого поняття.

Часи змінюються. Віку “доведіть мені” світає і догм і правил минулого в даний час оскаржується в кожному аспекті життя. Тепер у вас є здібності до навчання наукових методів для вступу в шлюб; принципи, які будуть зупинити розлучення і поставити вас на правильний шлях. Природно є ті, хто кажуть, що знають і не роблять, як і все інше. Але те, що ви повинні мати успішний шлюб, безумовно, там.

На що звернути увагу:

1. Науковий підхід, який має сенс – якщо це збиває з пантелику він не буде працювати для вас
2. Розумною ціною – Прибуток за знання це добре, але мотив продавця не повинно бути грошей
3. Поруч миттєвий успіх – Будь-який інструмент може працювати, як тільки вона реалізується

Чого слід уникати:

1. Західні психологи – вони “володіли грою” досить довго, і є близько 60% розлучень. Вони не знають, що вони роблять.
2. Розробити програми – Може бути, вони працюють, але вони не працюють краще, ніж простим, прямим або уроки ефективної дослідницьких груп, таких як семінари і відступу.
3. Виправдання – Брак, простіше, ніж будь-який побутовий прилад. Якщо ви знаєте, як це працює, не повинно бути ніяких виправдань. У будь-якої освітньої пропозиція повинна працювати.

Я знаю, якщо ви будете стояти на своєму ви знайдете те, що вам потрібно, і може закінчитися ваш шаблон відмови. Ваш другий шлюб може бути успіх. Шлюб призначається, щоб бути радісним, насолоджуйтеся!