як зняти кращі жарти людина з легкістю

Подолали багато перешкод, як пара … У них були люті суперечки і пройшли через мелодраматичні макіяж моментів. Ви дивитеся на свій молодята, друзі і відчуття щастя охоплює вас, тому що їх довго чекати залишилося далеко позаду. Ви раптом трусонуло з ваших роздумів, коли весільний планувальник відчайдушно сигналізує вам почати ваш найкращий чоловік мови.

Як найкращий чоловік, вам цікаво, якщо ваша підготовлену промову буде викликати хорошу реакцію з боку аудиторії, або якщо ви будете в кінцевому підсумку стикування в укриття. Ви дійсно проводили деякий час полірування вашої мови, і в вашою оцінкою, боярин жарти обраний для цього випадку представляється доцільним і досить смішно. Ви розумієте, що аудиторія на вашому боці, так що з упевненістю, ви тягнути його. Ви відчуваєте задоволення і раді, що члени партії відповіли вереском радості і сміху у вашій короткої пристроїв розповіді і веселих дотепів про нареченого і раз ви ділили разом.

Деякі кращі люди не досягають успіху, як красиво, тому не міг би ніжні удари на примхи нареченого, вони змушують одну дурний жарт за одною на нещасного аудиторії, або доставити каламбури, які не є оригінальними. Гірше того, деякі кращі люди роблять помилку, остракізму нареченого або нареченої відчуження, і егоїстично використовувати цю можливість, щоб виділити себе замість нареченого і нареченої. Деякі з найсмішніших кращі жарти людини, які заслуговують кивок схвалення і сміх аудиторії є тим, хто дійсно сказав і враховувати особливості нагоди і його гостей. Fun-закохані пари, які дозволяють гумору оживити свої відносини, і сім’ї, які зручні про дозвіл їх волосся навіть у формальний привід, швидше за все, позитивно реагувати на кращі жарти людини, особливо якщо це робиться в доброму смаку.