як виправити шлюб – переконайтеся, що ваші потреби

Якщо ви дійсно хочете знати, як виправити шлюб, ви повинні бути підготовлені протягом деякого часу провів працюючи з вашим чоловіком, щоб краще зрозуміти один одного. Кріплення шлюб не для слабких серцем. Це праця, щоб відкрити з себе і свого чоловіка про те, що потрібно виправити і що ваші потреби у відносинах.

Хоча це може здатися егоїстичним, щоб зосередитися на ваших потреб, це життєво важливо для успіху вашого шлюбу. Якщо ваші потреби не задовольняються у відносинах ви не збираєтеся бути дуже активним учасником. Але з упором на власні потреби ви будете мати, щоб бути відкритим для почувши, що ваші потреби подружжя є і що може бути не те, що ви хочете почути.

Проблема шлюбів вони ростуть несвіжими. Оскільки ми стаємо старше наші потреби та інтереси починають змінюватися. Ці зміни повинні бути визнані. Наприклад, ви і ваш чоловік дійсно насолоджується ходити по магазинах і купувати разом елементи, які ви думаєте, весело, щоб мати навколо будинку, як декор. Але ви читали про скорочення витрат на легковажні і ви починаєте думати, що це дійсно хороша ідея, але ви нервуєте, щоб поділитися своїми новими знайденими ощадливості. Тепер, коли ваша дружина хоче піти по магазинах вам знайти виправдань, щоб не ходити по магазинах. Ваш чоловік не розуміє і цифри ви віддаєте перевагу робити інші речі, а потім провести з ними час.

Ви бачите, чому це має сенс, щоб бути відкритим зі своїм чоловіком і поділитися тим, що ваші потреби. Якщо ви зробите це і залишаються відкритими під час вашого ставлення, перш ніж є проблеми, ви можете мати великий шлюб розумінням. Проблеми виникають, коли ці непорозуміння рости, щоб бути відносини вбивць.