як боротися з відсутністю близькості в шлюбі

Шлюб святий. Це зовсім дивна зв’язок між двома людьми. Відсутність інтимності у шлюбі є перешкодою, що відносини ніколи не може відновитися, навіть якщо вони в кінцевому підсумку перебування разом.

Чи бували у вас розмова з вашим особистим друзям, які підтверджують, що близькість між вами і вашим улюбленим став черствий, переривчастим або неіснуючим? Сьогодні, з тиском від багатьох аспектів, таких як робота, заробляти гроші, діти і загальні вимоги сім’ї, близькості, здається, не необхідність для деяких людей.

Можливо, близькість становить лише 10% від відносин, але відсутність на його частку припадає 90% проблем у відносинах. Насправді, тим менше зв’язку викличе більше байдуже ставлення з обох сторін. Поступово відсутність інтимності та зв’язку буде мати тенденцію до невдоволення однієї або обох сторін. Якщо це дійсно відбудеться, то чоловік і дружина повинні сісти і розібратися з питаннями. Ставлення може зламатися, якщо ви обоє мовчали занадто довго часу.

Оскільки відсутність інтимності є серйозною проблемою, дуже важливо визначити, що реальний основне питання і спробувати налаштувати себе у випадку, відсутність інтимності повторилося.

Інтим, безсумнівно, може бути відновлена. Приведення романтики назад у відносинах легка річ насправді. Роблячи щось або щось говорив ваш коханець може зробити все різниця. Деякі можуть подумати, що зробити щось неохоче зробить їх втрачають свої достоїнства, і це абсолютно неправильно думати, як цей.

Реальність така, що якщо жінка не відчувати себе коханою чи людина не відчуває потрібен, свої дії та емоції скажуть деякі невисловлені слова, і чутлива людина буде звертати увагу на ці негативні сигнали. Якщо не лікувати, вона буде проявлятися у все більш і більш серйозні питання з плином часу. Так що якщо ваш шлюб в біді, вчасно, щоб врятувати його!