що стоять перед вашою список Dont хоче

Хоча це не може бути вірно для молодих людей, які є частиною світу знайомства, є деякі знайомства синглів, які не завжди знають, що вони хочуть в партнері. Однак, чим довше ви дату і чим старше ви стаєте ви, ймовірно, бути дуже визначеними і матиме (принаймні) в розумі список того, що ви не хочете мати справу з в людині ви зустрічаєтеся.

“Не хочу” списки небезпечна тим, що ви можете сказати, що ви не хочете зустрічатися з хлопцем з бородою чи жінка із зеленими очима. Спочатку ви обмежуєте ваш вибір на серйозно неважливих аспектів людини в цілому буття. І ви не можете тримати переконання, заснованого на зовнішній видимості, просто тому, що ви обов’язково зустрінете чудової людини з бородою, або чарівна жінка з смарагдовими очима, і ви стаєте листкове з самим собою.

Так само, як ви встановили кордону з будь-якою людиною у вашому житті, межі, встановлені для себе повинні бути послідовно дотримуватися. Враховуючи нерішучість у вашому виборі дати матеріалу часто призводить вас прямо до шляху, яким ви зобов’язані повторити минулих помилок. Так як це важливо, ви дотримуватися меж, які Ви встановили, що це відмінне рішення, щоб ваші “не хочу” список містив речі, які знаходяться на більш внутрішнім рівні, ніж колір очей або зачіска.

Перебуваючи в образливих, алкоголік, або незрілих відносин до вашого знайомства новітніх період у житті є ідеальним причина, щоб бути впевненим ви емоційно здорової людини, перш ніж сьогоднішній день ще раз. У цьому емоційному здоров’я ви отримаєте набагато краще уявлення про те, як насильство, залежностей, і незрілість приведе вашу любов поїзд назад до точки катастрофи знову і знову.

Зазвичай, коли ви говорите з людьми, які домоглися успіху партнерів дату і у результаті успішного життя своїх партнерів актуальні список “що я не хочу”, як правило, в кінці кінців, йде прямо у вікно. Однак список, який відноситься глибоко продумані і корисних продуктів для дата партнера використовується в якості основи для щастя. Відкинувши старі список “не хоче” і винаходити нові версії час від часу це вірна ознака росту і загального стану здоров’я.

Найкраща порада для успішного знайомства в даний час успішна людина в своєму житті в першу чергу. Як тільки ви відчуваєте себе дуже комфортно у своїй власній шкірі, як тільки ви можете бути на вашому власному, чи не відчуваючи відчайдушну на побачення, і як тільки ви вирішили людини, якій ви хочете на сьогоднішній день зміцнять те, що ви не завершили вас, то ви знаходитеся ідеальне побачення.