шукає весільну сукню дизайнера прочитати цю …

Ви будете залучені. Вітаємо! Ваш наступний великий крок: знайти ідеальне плаття дизайнера. Хоча багато наречених мріяли про цей досвід, так як вони були маленькими дівчатками, покупка сукні дизайнера весілля також відомо, зазвичай вселити страх у серця наречених у всьому світі. Не бійтеся. Якщо ви шукаєте весільну сукню дизайнер, то ви напевне будете хотіти, щоб прочитати це.

який у тебе стиль?

Багато наречених не в змозі поставити собі дуже важливе питання, перш ніж вони починають свій пошук: що таке стиль весілля. Чи буде це великий, православне подія в Grand Cathedral? Пишний, тропічний пляж весілля? Можливо, ваш буде без надмірностей цивільної церемонії. Ви можете вибрати для складної справи в сучасному місці. Цей список можна продовжувати і продовжувати. Коли справа доходить до весілля стилів, немає буквально ніяких обмежень. Таким чином, це дуже мудре спочатку вибрати свій стиль, перш ніж розглянути ваше весільне плаття.

Там не існує правил, які диктують, який тип сукню ви носите в вашого весілля. Там немає ніякої причини, чому ви не можете носити міні-сукні дизайнер нахабний прикрашені в білих пір’їн страуса до традиційної церковної церемонії. І хто каже, що ви не можете носити декадентської, принцеса стилю дизайнера сукню на весілля Hoedown?

Ваш весільний день це все про вас. Носити те, що робить вас зручним. Хоча вибір за вами, це завжди дуже уважно поговорити з вашим нареченим про його переваги. Це, зрештою, також про нього. Переконайтеся, що ви перебуваєте на тій же сторінці, коли мова йде про сукнях. Таким чином, ви будете впевнені, щоб зайняти його дихання, коли він бачить вас йшов по проходу.

тканина

Це важливий фактор, дами. Конструктор весільні сукні доступні в найрізноманітніших тканин. Для того, щоб звузити свій вибір, думають про сезон, в якому ви одружитеся. Літня весілля? Розглянемо легких тканин, таких як шифон або креп. Важкі тканини, включаючи шовк та атлас, прекрасно підходять для більш низьких температур. Ви можете, звичайно, носити свою фантазію атласу Весільна сукня в будь-який час року, але ви будете почувати себе комфортно? Пам’ятайте, що ви будете, ймовірно, провівши кілька годин в цьому платті. Багато стоячи, сидячи і, найголовніше, створює.

Говорячи про позують для фотографії, це також має враховуватися при виборі тканини. Ви, безумовно, хочете, щоб ваша сукня, щоб залишитися, як гладко і свіжий вигляд, як можливо протягом всього заходу; тканини, яка легко зморшок може бути не кращим вибором.

І останнє питання тканини: тобі б сподобалося прикрашений? Деякі наречені наполягають на мега-ват блискучих сукнях. Інші воліють просту перлів або скромне розташування кристалів. Є, звичайно, тих наречених, які уникають шику будь-якого виду і вибрати для вишивки. Велика кількість сукні дизайнера весілля мають ці типи прикраси. Чи є у вас уподобання?

занадто білий, або не надто білі? тобто питання

Чи повинні ви носити білі? Легко: ніяк. Не дозволяйте нікому говорити вам інакше. Все більше і більше наречених уникаючи традиції і зв’язувати себе узами шлюбу в сукнях, крім основного білого. Так, більшість наречених і раніше вибирають якусь подобу світлого плаття, але є багато варіантів, крім звичайного кольору. Слонова кістка, алмаз білий, кремовий, пелюстка … Все це може бути вашим, якщо ви цього хочете. Якщо у вас є ідеальний тон шкіри для чисто біле плаття, розглянути вищезгадані квітів. Звичайно, ніщо не заважає вам отримувати причепили в малиновому платті. Знову ж, вибір за вами.

силует і форму

Ви знаєте, що сукня стилі самі похвальні для вашої форми? Якщо ні, роздягальня вашому бутіку весільний дизайнер стане вашим домом далеко від дому на деякий час. Це необхідно, щоб приміряти плаття кожної форми, так що ви можете визначити, які стилі виглядати краще на вас.

Ідеальне плаття буде приховувати недоліки і підкреслювати активів. Сукні у формі кулі-плаття моди ідеально підходять наречених з грушоподібні тіла, але не обов’язково є кращими для повного зрозумів наречених, так як вони можуть надмірно перебільшувати їх розмір.

Багато Petite наречені вибирають сукні з витонченіше силуети, такі як стилі стовпців, щоб запобігти їх появі “загубив” в одязі. Сукні з імперією талії також ідеально підходять для тонких типів тіла, особливо тих, з меншим бюсти. Є криві? Спробуйте сукні русалки стиль, який обіймають тіло і спалахи в коліні.

Незалежно від вашого розміру або стилю в одязі ви не вибрали, не забудьте поговорити з вашого весільного консультанта про правильне білизна, критичні для створення бездоганного силуету.

просити про допомогу

Якщо ви все ще борсався над тим, що вибрати, зверніться за допомогою. Будь-який поважаючий себе дизайнер весільної сукні бутіка працюють першокласні консультанти, які спеціалізуються на одну річ: ваше ідеальне весільну сукню. Вони ваш найбільший актив. Не соромтеся питати у них поради і думки. Крім того, принесіть кілька подружок нареченої разом для введення. І, звичайно ж, не забувайте маму. Вона чекає років за цю можливість! , Щоб хтось приніс камеру і ноутбук, щоб зберегти запис про ваше ідеальному стилів і дизайнерів.

Удачі в пошуках, що ідеальне плаття. Це там, ви просто повинні бути терплячими. Найбільше, насолоджуйтеся. Це дуже особливий випадок. Насолоджуватися кожним моментом.