шукаєте розлучення інформацію адвоката Ванкувері

Ви шукаєте інформацію про розлучення або роздільному від адвоката розлучення Ванкувері? Я тут, щоб сказати вам, що є десятки відмінних юристів у Ванкувері, що практика у сфері сімейного права. Це має сенс, щоб отримати адвоката, коли ви берете участь в очікуванні розлучення, так як це справа, що можуть виникнути складності, дуже швидко.
Більшість адвокатів зі шлюборозлучних процесів у Ванкувері забезпечити безкоштовну первинну консультацію, так що ви можете отримати широке розуміння закони про розлучення. Розлучення Юрист також буде в змозі допомогти вам з відривом угоду, яка забезпечить ясність в загальну шлюборозлучний процес.
Перед отриманням адвоката, це гарна ідея, щоб спробувати і дослідженнях, як, скільки ви можете на цю тему. Хороший спосіб зробити це в Інтернеті, а є достаток інформації та ресурсів – як цей блог :-), які можуть виявитися корисними.
Коли я проходив через мого розлучення, я намагався отримати всю інформацію я міг про розділення, опіки над дітьми, адвокатів по шлюборозлучних процесів та багато іншого. Щоб допомогти вам, я спробував зібрати два верхніх 4 питань, які ви могли б мати, як ви збираєтеся через цей складний процес.
Питання № 1 – Які підстави для розлучення?
У Канаді, розлучення регулюється Розлучення закон, який встановлює правила для розлучення. Є три (3) первинні підстави для розлучення:
1. жорстокість
2. перелюбство
3. Відділений принаймні один рік
З трьох, головною підставою для розлучення є поділ протягом року, як два інших підставах додати посередництво час і зробити Ваш розлучення дорого. Вони також вимагають додаткових доказів, яка додає додатковий час у залі суду перед суддею.
Питання № 2 – Що таке незаперечний розлучення?
Закони в Британській Колумбії передбачають незаперечний розлучення який є, коли обидві сторони погоджуються з розлученням. У загальних рисах, Ви можете звернутися за незаперечний розлучення, якщо виконуються наступні умови:
1. Жодна зі сторін шукає полегшення, оскільки предмети, пов’язані з дитиною, подружня підтримка вже здійснюється через угоду про розділення або за рішенням суду
2. Кожна партія була окремо для одного року або більш
3. Ви служите своєму чоловікові з розлученням документів
4. Ваш чоловік не відповідатиме на розлучення документи
Питання № 3 – Чи потрібно мені адвокат незаперечний розлучення?
Коротка відповідь: ні. Ви можете вибрати собі уявляти, найняти адвоката чи юриста. Виходячи з мого досвіду, я пропоную вам отримати професійну консультацію від адвоката Ванкувері розлучення або помічника юриста. Звичайно, це все залежить від вашої конкретної ситуації.
Питання № 4 – Які риси я шукаю в адвоката розлучення Ванкувері?
Вибір адвоката зі шлюборозлучних процесів у Ванкувері буде дуже важливим рішенням. Ви повинні збалансувати кілька різних факторів. Я пропоную вам отримати адвоката, який має великий досвід із судовим процесом і переговорів. Не бійтеся взяти інтерв’ю у кількох адвокатів та поставити їм запитання. Ви хочете, щоб вибрати когось, хто представлятиме ваші потреби і розуміє вашу ситуацію.
Пошук адвоката зі шлюборозлучних процесів у Ванкувері не є легким процесом, але цей блог повинен допомогти вам підготуватися.