шлюб і аргументи не змішуються добре

Аргумент не має місце у шлюбі, за винятком нещасного шлюбу. Якщо ви знаходитесь на нещасливий шлюб, швидше за все, ви і ваш партнер сперечатися про майже все, що під сонцем. Це дуже нездорова і може легко привести вас до розставання або розлучення. Коли є проблеми у відносинах між чоловіком і дружиною, аргументом не є рішенням. Він навіть може насправді додати до існуючої проблеми. Якщо ви хочете, щоб допомогти зберегти ваш шлюб, ви повинні прийняти зусилля і перестати сперечатися один з одним. Є ефективніші способи обміну ваші думки та коментарі, крім сперечаються.

Замість того щоб сперечатися про якусь темі, постарайтеся мати фактичний розмову з вашим партнером. За розмови, ви будете краще спілкуватися з вашим партнером скасування гніву і провини. Ви можете обговорити причину проблеми, і ви зможете краще знайти способи, щоб виправити її. Хороша розмова також включає в себе багато слухати вашого партнера. Нехай ваш партнер говорить своїм розумом, а потім ви можете мати свою чергу також. Не ріжте один одного в середині пропозиції незалежно від того, як неправильно ви думаєте, що ваш чоловік. Це грубо і це може призвести до ще один аргумент. Крім того, ви можете пошкодити почуття людини, яку ви любите найбільше. Зупиніться на хвилинку і переглядати ситуацію на точку зору вашого партнера. Таким чином, ви можете бачити, де він або вона йде, і ви можете зрозуміти його або її почуття ще краще. Це займе трохи зусиль на обидва ваших частин, але результат буде коштувати це врешті-решт.

Розмови ви повинні мати з вашим чоловіком повинні прагнути знайти рішення проблеми, а не зосередитися на самій проблеми. Крок в і сказати щось про те, як продуктивно ви можете виправити ситуацію. Якщо ви зосереджені на пошуку рішення, аргумент буде відійти на задній план. Ваш розум не матиме місця, щоб почати аргумент, оскільки він дуже зайнятий, думаючи способів підняти настрій і виправити те, що не так або зламано у відносинах.

Ще одна річ, ви повинні уникати в розмові покладаючи провину на іншу людину, або будь-якого в цьому відношенні. Не звинувачуйте свого чоловіка, не звинувачуйте ваших дітей і не звинувачуйте ваших сусідів. Це не принесе ніякої користі, особливо якщо людина, якій ви ставите провину на не може сприяти вирішенню цієї проблеми.

Завжди пам’ятайте, що в кожному шлюбі, будуть виникати проблеми. Кращим способом вирішення цієї проблеми є, щоб мати чесне слово бесіді, замість аргументів стукіт голови. Скористайтеся цією можливістю, щоб приділяти більше уваги вашого шлюбу, а не кидати в рушник і назвавши його квити. Шлюб житті потрібно багато працювати, але якщо ви подивитеся на всіх картинок, всі роботи незначні в порівнянні з любові, підтримки і дружнього ви отримуєте від вашої кращої половини.