шлюб радник 3 пропозиції робити, а що не можна робити 3 для здорового шлюбу

Шлюб радник може допомогти вам зробити ваш шлюб люблячих і довговічні. Якщо ви вже одружені, або розглядають одружитеся, чи живете ви в маленькому містечку в Онтаріо або великому місті, як Торонто, це гарна ідея, щоб знайти шлюбу консультанта у вашому районі, щоб допомогти вам зміцнити ваші відносини. Наші і не слід робити список є хорошим місцем для початку, щоб допомогти вам зберегти свою любов сильною в довгостроковій перспективі:

робити
1. Спілкуватися на більш глибокому рівні – іноді у нас є проблеми у спілкуванні на глибокому рівні, однак спілкування глибоко тільки зміцнить вашу любов. Не просто говорити про «факти» вашого дня. Замість цього говорите про:
1. Те, що ви піклуєтеся про
2. Що змушує вас
3. Те, що ви вірите в
4. Що для вас важливо
5. Що тебе заводить
6. Як ви зачеплені події, які відбуваються навколо вас

2. Показати прихильність – Показати прихильність на щоденній основі, а не тільки як частина прелюдії. З’ясувати, що говорить: “Я тебе люблю”, щоб ваша друга половинка, а потім робити ті речі, – знову і знову, щоб показати їм, що ви дбаєте про них. Можна показати любов у декількома способами, включаючи:
1. Ніжний дотик
2. Тримаючись за руки
3. Поклавши руку навколо вашого чоловіка
4. Доставка квітів з вигляду увагу
5. Давати масаж спини (без надій або очікувань, вона перетворюється на щось більше)
6. Давати довгим поцілунком
7. Сказати “Я тебе люблю”

3. Участь у заходах, що ваш чоловік любить – це те, що ми часто робимо, коли ми зустрічаємося, але перестати робити, коли ми одружені. Навіть якщо вам не подобається дивитися футбол, або відвідування місцевого ринку Слави автора, робити ці речі, що ваш чоловік користується покаже їм, що ви дбаєте. Ми насолоджуємося участі у заходах з людиною, який ми любимо, і коли ця людина готова зробити щось – не тому, що це їх улюблене заняття, але тому що це означає, що вони можуть провести час з коханою людиною – це змушує нас відчувати себе добре і допомагає зміцнити любити

НЕ
1. Поводитися погано – багато відносини не тому, що люди ведуть себе таким чином, що робить його важким для підтримки стабільності або зберегти відносини задоволення. Цей тип поведінки може включати в себе брехню і обман – все є попередниками проблеми у відносинах

2. Тримайтеся за свої багажу – ми всі попадаємо у відносини з якийсь багаж – питання з нашого минулого, які мають тенденцію просочуватися в наші поточні відносини. Це не багаж в тому, що може викликати проблеми у відносинах, а замість цього є той факт, що деякі люди не хочуть мати справу з цим багажем, який стає проблемою. Якщо у вас є невирішені питання з вашого минулого ви повинні зв’язатися з консультантом, щоб вирішити їх так, що вони не впливають на ваші нинішні відносини

3. Будьте критичні – Критика відносини вбивця – він вбиває кохання повільно і болісно. Ніхто не любить, коли його критикують, і надмірно критикує ваш чоловік може мати багато негативних наслідків, у тому числі:
1. руйнування зв’язку
2. воздвиження стін і перешкод
3. змушує людей приховувати свої почуття
4. змушує людей боятися робити більше (чим менше у вас менше ви можна критикувати за)

Якщо ви плануєте одружитися, або вже одружені, важливо пам’ятати, що успішні відношення не приходить легко. Успішний шлюб означає щоденну роботу з боку обох залучених людей. Попереднє консультування шлюб або шлюб консультування може допомогти надасть вам інструменти і знання, необхідні для зберегти ваші відносини успішно. Якщо ви думаєте, ваші відносини можуть використовувати допомогу, розглянути контакт шлюбу консультанта у Вашому регіоні. Якщо ви живете в маленькому містечку або великому місті, як Торонто, Є багато шлюб консультантів у вашій області, які мають право на допомогу.