шлюб поради, які допоможуть емоційної області вашого шлюбу

Шлюб може бути розбита на три конкретних областях. Емоційної області, яка покриває наші емоційні та психологічні потреби. Галузі фізичної і духовної області. Людське тіло складається з розуму, тіла і духу. Таким шляхом розвитку цих 3 областях в шлюб, щасливого і повноцінного шлюб може бути досягнута.

Тут знаходяться 3 порад, які допоможуть вам задовольнити вашу дружину емоційно:

1) Не бути егоїстом, розуміти, що ваш партнер має емоційні потреби, які повинні бути предметом турботи, для того, щоб вони були щасливі. Зробіть своєю метою, щоб задовольнити потреби вашого чоловіка.

2) Вчити мову любові вашого чоловіка. У кожного є інший спосіб вираження любові і турботи про інших, і у кожного є свій спосіб сприймати любов, так що з’ясувати, що це таке, що робить ваш чоловік відчувати любов і турботу.

Хіба, коли ви дасте їм подарунок, це коли ви проводите час з ними, це, коли ви показуєте їм любов і ласку їм: коли ви говорите приємні речі для них, або це комбінація з цих речей. Дізнатися, що робить ваш партнер відчував себе коханим і застосувати його у вашому повсякденному житті.

3) Дізнатися темперамент вашого чоловіка. Чи є вони меланхолійні, флегматик? Чи є вони сангвініки, холерики? Виявлення цього допомагає ваш шлюб, тому що ви дізнаєтеся, що ваш партнер ніби і не змусить їх у вхід в ситуацію, яка змусить їх відчувати себе незручно.

Наприклад, ви сангвінік, так що вам подобається перебувати серед великої кількості людей і люблять бути в центрі уваги. Але ваш партнер меланхолійний і відчуває себе ніяково в групі людей. Ви могли б змусити їх відчувати себе незручно змушуючи їх втрутитися в середу, що ви відчували себе комфортно дюйма Це не, що один краще, ніж інші, але ми просто різні. Дізнатися темперамент вашого партнера і навчитися поважати почуття вашого партнера.

Або навпаки, якщо ваш меланхолійний і ваш чоловік сангвінік, не сердьтеся на них, за запрошення людей до тебе додому часто, або не злитися на них за те, що доброзичливо. Це їх природа. Не намагайтеся змінити вашого партнера в вас.

Спілкуватися з вашим партнером про те, що ви можете зробити, щоб зробити їх щасливими емоційно. Не все те ж саме, так що не думайте, що те, що робить вас щасливим те, що збирається зробити ваш чоловік щасливі. Не порівнюйте вашого чоловіка з партнером в минулому. Всі люди різні.

Наприклад, може бути партнером в минулому любив, коли ви їх купили подарунки, але не важливо, скільки ви купуєте подарунки вашим чоловіком, вони не відчувають, як ви піклуєтеся про них. Знову ж, дізнатися, що це таке, що змушує їх відчувати себе коханим вами і застосувати його у вашому шлюбі.

Спілкуючись зі своїм партнером про ці речі, також відкриє розмови для вас, щоб поговорити про те, що вони можуть зробити, щоб задовольнити ваші емоційні потреби. Так, наприкінці це буде безпрограшної ситуації, де ваш шлюб буде зміцнюватися і рости ближче один до одного.

охочі ваш шлюб краще.