шлюб невірність підписати мистецтво зникає

Це сталося знову, на цей раз прямо в середині вечері. Ви були в розмові з вашим чоловіком будували плани на вихідні, коли їх мобільний телефон почав дзвонити. Це не заховане від вас, що ваша друга половинка зберігається тривогою дивлячись на телефон, перш ніж він навіть дзвонив.

Ви запитаєте, чому він не міг просто відключити його на деякий час і залишити його в іншій кімнаті. Вони кажуть вам, що вони очікували дуже важливий дзвінок, тому вони не могли вимкнути його. Дивно, як всі ці дзвінки стали раптом так важливо.

Тепер вони відмовляються від столу і прийняти вхідний дзвінок. Через деякий час, ви закінчили свою вечерю; їх стає холодно. Ви встаєте, щоб сказати їм це, але ви не можете знайти їх. Принаймні, не відразу.

Ви реєструєтеся в лігво, вітальня, підвал, нагорі і зовні. Ніяких ознак з них. Потім просто ви випадково побачити їх через вікно. Вони сиділи в машині. Добре. Крім випадків, коли ви дивилися перший раз, коли ви їх не бачили.

Як вони роблять свій шлях назад до будинку, ваші інстинкти говорять вам знайти хороше укриття і дивитися їх. Коли вони входять, ви не отримаєте відчуття, що нічого поганого з їх вираз обличчя. Але те, як вони закривають двері говорить вам, що щось відбувається. Як вони це роблять? Як грабіжник пробирається в будинок на 3:00 ранку.

Якщо ви знаходите видимі ознаки подружньої невірності або не зводиться до того, наскільки ретельно ваш чоловік і як гостра ваші навички спостереження є. Однак є одна річ, вище будь-яких інших, що обману подружжя повинен мати успішну liasions. Час.

Є тільки двадцять чотири години на добу. Щоб бути з сім’єю або на роботі займає більшість тих годин, так для чоловіка вести позашлюбний зв’язок вимагає жертви в одному з цих двох областях.

Чи буде це працювати? Можливо, але навряд чи, оскільки невірність, які фінансуватимуться в деякій мірі. Інша сторона цього рівняння є підтримання появи нормальної (чи близькою до неї) в рамках домашнього господарства. Далі вистачає грошей, тому що вони не ходять на роботу, щоб провести час з іншою людиною є червоний прапор.

Це означає, що залишилося тільки сім’ї. Воно не може бути абсолютно очевидно, але на годину пізніше тут і там накопичується. Навіть якщо вони повернуться додому вчасно, вони можуть вирішити, щоб повернутися, щоб запустити “доручення”. Ви не заперечуєте, один раз на блакитний місяця, але він упевнений, здається, що вони ніколи не хочу, щоб ти разом з ними.

Подивіться, як часто це відбувається. Також починають задавати питання. Куди ти йдеш? Чому саме зараз? Якщо вони працюють на побігеньках або просто йти в магазин, то чому ви не можете піти зі мною?

Якщо це здається вам шпигувати за вашим чоловіком, то ви праві. Це не гарне почуття, і ви хочете це не повинні бути такими. Але якщо ви думаєте, що ваш чоловік веде на позашлюбний зв’язок, то як він чи ні, що потрібно зробити деякі дослідження. Займаючись обману подружжя є інтенсивна гра в хованки і, на жаль ви його.