шлюб консультування – одна з найбільших причин розлучень

Я знаю, що це звучить дико до списку шлюб консультування в якості причини розлучення і навіть божевільним назвати його одним з найбільших причин розлучення, але це правда.

Коли люди думають про старому часу фермери вони зазвичай думають про людину самодостатність. Якщо фермер має проблеми з одним з його худобу, наприклад, і їсти не ветеринар на багато миль навколо, або він збирається з’ясувати, що потрібно зробити або втратити свою корову. Голота на вигадки хитра.

Але що станеться, якщо фермер називається ветеринар, який дійсно нічого не знав про корів, але стверджував, що експерт? Звичайно, ветеринар зробить все можливе, щоб зберегти корову, але його мотивація не була б такою ж, як фермер, який залежить від корови бо він і засобів до існування його родини. У цьому випадку фермер краще робити все, що може без перешкод, одержувані від фальшивого, навіть якщо фальшиво були справжні повноваження. Тепер деякі люди думають, що, навіть якщо ветеринар був фальшивим принаймні, він є фальшивим з досвідом. Хоча це може бути правдою реальних доказів лежить в чи корови закінчується живих або помре, то результат буде свідчити про його досвід.

Клінічні психологи і шлюб консультантів заробити докторську ступінь, а потім називають себе лікарями, яка може ввести в оману людей, які розміщують їх на тому ж рівні, як лікарі, вони не є! У разі шлюбу консультування, статистика говорить нам шлюб консультантів є, здебільшого, не в змозі лікувати хворих шлюбів. Звання “доктор” не те ж саме, як доктора медицини. Лікар приймає клятву, що зобов’язує його зробити все можливе, щоб зцілити його пацієнта. Лікарі вивчати довго і наполегливо наука зцілення, науки, яка росла, починаючи з початку 20-го століття.

Загалом, лікарі не грають в ігри зі своїми пацієнтами, вони показують, що вони знають і не знають. Коли лікар не впевнений, що це неправильно, вони говорять вам. Деякі з них ви можете звернутися до експерта, коли це необхідно і іншим трохи поекспериментувати, якщо ваша хвороба не надто серйозно, ви будете проінформовані, але вони ніколи не здаватися.

Клінічні психологи не є цілителями, вони фактично студенти, які рідко мають однакові психічні можливості, як лікарі. Що ще гірше, клінічних психологів прикидатися експерти у відносинах, хоча переважна більшість пар, які йдуть в шлюб кінці консультування підсумку розлучилися незабаром після цього. Щоб ще гірше, шлюб консультанти зазвичай мають імена і телефонні номери юристів і посередників; вони регулярно здаватися. Вони дають, тому що вони не знають, як допомогти вам, і тому вони переконати вас, ваш шлюб не може вижити.

Велике діло розлучення надає так звана експерт сказати вам, що немає ніякої надії

Я не можу сказати вам, як багато хто з моїх клієнтів прийшов до мене, тому що вони не були готові повірити, що їхній шлюб може не вийде – і це не зробило. Але чи можете ви собі уявити, як зневірені ви б, якби рак фахівець сказав, що ви були напевно помре? Точно так само, коли люди йдуть на некомпетентні консультанти шлюб і сказали, що їхній шлюб повинен померти вони, природно, в це повірити, таким чином, доживав передбачення фальшиві з обліковими даними.

коли це шлюб дійсно приречені?

З мого досвіду шлюбу дійсно ніколи не приречений. Так, є, звичайно, кілька ситуацій, які роблять серйозні щасливому шлюбі більш складним завданням, ніж більшість, але 98% всіх проблемних шлюбів може перетворитися в гарну ефектно шлюбів; ваш можете занадто! Не здавайтеся!