шлюб економії поради для жінок в безстатеві шлюби

Багато говориться про жінок втрачають статевий потяг після появи дітей, але насправді все більше і більше жінок стикаються з їхнього чоловіка або партнера втрачають лібідо. Так що якщо ви перебуваєте в цьому точно такій же ситуації і ваш чоловік не хоче, щоб отримати інтимні з вами, то вам необхідно збереження шлюбу поради для жінок в безстатеві шлюби!

По-перше, важливо, щоб розвіяти міф! Більшість жінок вважають, що їхні партнери перестали бути інтимної з ними, тому що вони не до душі їх більше, або, що вони знайшли когось ще! У невеликому числі випадків це може бути правдою, проте в переважній більшості випадків, це просто не відповідає дійсності. Якщо проблеми зі здоров’ям були виключені то в дев’яти випадках з десяти, це тому, що основні чинники, які є причиною маршрут втрата лібідо.

Однією з причин може бути, що ваш чоловік або партнер звалили на кілька фунтів протягом останніх декількох місяців, і вони не можуть відчувати себе комфортно з їх тілом. У деяких випадках вони можуть навіть соромно. Якщо ви думаєте, що це так, то вам доведеться мати справу з цією ситуацією досить делікатно. Внести пропозицію в сім’ї, що ви намагаєтеся примусити їх є здоровіше. Почніть готувати більше страв з контрольованим кількістю калорій і здійснюють контроль частини. Погуляйте зі своєю сім’єю, а може навіть вступати в тренажерному залі. Робити ці речі зроблять ваш чоловік бачу, що ви дбаєте про нього, і що у вас є свої інтереси на серце. Також повідомте йому, що ви любите його таким, який він є, і те, що він привніс у відносини.

Як правило, в житті ми все під певний тиск, і це, безумовно, відноситься відносин та шлюбу. Проте, бувають випадки, коли наслідки зовнішнього тиску повзучості наших відносинах. Це може бути тому, що ваш партнер турбуєтеся про безпеку його роботи, а все додаткове тиск, який йде з, що, наприклад, грошових турбот, і забезпеченням сім’ї і т.д. Це напруга може викликати відсутність інтимності. Якщо це так, то ви повинні бути готові, щоб слухати свого партнера, коли він хоче поговорити. Скажіть йому, що все, що він переживає, ви будете вирішувати її разом. Загальна проблема завжди є проблемою в два рази. Як тільки він відчуває, що він має повну підтримку вашого Потім він може почати трохи розслабитися, і близькість повинна повернутися.