шлюби укладаються на небесах …. …. Навіщо платити, щоб зійтися на землі

Кажуть, шлюби укладаються на небесах і його просто формальність, що ми зустрічаємося з нашими однодумцями тут, на землі, щоб святкувати наш шлюб. Існують різні способи і засоби, за допомогою яких ми зустрічаємося з нашими однодумцями.

Деякі зустрітися з ними в школах, колажі, в офісі, автобусах, поїздах, блоги, веб-сайти (Orkut, Facebook і т.д.), список можна продовжувати нескінченно. В Індії деякі до цих пір вважають за краще вибирати супутника життя нашої за згодою наших батьків, вибираючи той, який поєднує в родині краще. Причин може бути багато, батьки консервативні, один не отримав час, щоб вибрати його / її душа мат в школі або колажу і так чому б не вибрати шлях батьки хочуть, досі ніхто викликала інтерес і так не хочуть, щоб знайти інші засоби знайти іншу половину.

Існують різні установи пропонують свої послуги за грошову заряд, щоб допомогти вам знайти один (“Suchak Mandals”. Є подружні сайтів, де можна платити і шукати свою половинку. Ці установи і веб-сайти також корисно для вас, якщо хочете знайти Ваш син, дочка, брат, сестра або інший родич.

Проте, виникає питання: “Якщо шлюби укладаються на небесах, то чому ми повинні платити, щоб побачити або зустрітися з ними?”. “Чому не творець шлюби на небесах створити засіб, який безкоштовний спосіб шлюбу?”

Так, є, www.way2matrimony.com одна і тільки сайт пропонує безкоштовну регістр, шукати і контактувати всі 100% безкоштовно.

Ця концепція була запозичена як Таким чином, якщо електронна пошта, громадські сайти, блоги, новини, все безкоштовно в інтернеті, чому не подружньої веб-сайтів? Way2matrimony з’явилася на світ з цієї інноваційної концепції. Якщо ця концепція успішно (за активної підтримки своїх користувачів) ми ніколи не доведеться платити в дорозі 2 подружжя.