чотирьох відомих розлучень, який отримав світ говорити

Переживає розлучення може бути одним з найбільш травмуючих подій в житті людини. Навіть якщо ви в шлюбі, який веде в нікуди, і найкраща річ для всіх сторін є розділитися раз і назавжди, фактичне екскаваторів процес емоції, які можуть бути дуже болючим у зверненні. Думаючи про розлучення змушує вас думати про шлюб – у тому числі хороші часи – і змушує задуматися, як все пішло так неправильно. Цікаво відзначити, що деякі з найвідоміших шлюбів всіх часів і народів породили деякі досить визначають епоху розлучень, теж:

1. Пол Маккартні і Хізер Міллс Це одна на століття. Коли вони зібралися разом в 2002, колишній бітл розглядається багато зенітної артилерії від фанатів, які обожнювали його попередньою дружиною, покійний Лінди Маккартні. Вони, здавалося, особливо переконаний, що колишня модель і тварин правозахисник Хізер Міллс була його гроші і публічності, що прийшов з його ім’ям. Тим не менш, співачка не терпить заперечень і пішов на це. Шість років по тому, після розлуки, що триває майже два роки, і за участю деяких з найбільш злісних пресі останнім часом, вони розлучилися і Міллс склала $ 40 млн багатшими.

2. Брітні Спірс і Кевін Федерлайн іншого шлюбу і розлучення, в якому преса, здавалося, важко судити, хто з партнерів більш неплатник батька. Кевін Федерлайн, як вважали багато в момент, щоб шлюб був найщасливішою людиною в Голлівуді, завоювавши серця багатьох, знаменитих поп-зірка, незважаючи на його дуже мало помітних талантів. Він виграв опіку над дітьми на основі деяких дуже громадські неприємності для Брітні, і, незважаючи на відновлення громадського однаково, все ще має його. І хоча він був одним з найгірших отримав музичних альбомів усіх часів, йому вдалося отримати акторську кар’єру на цьому шляху.

3. Демі Мур і Брюса Вілліса Одним з найменш уїдливі розколів в історії Голлівуду. Зірка бойовиків Вілліс і колег актора Демі Мур одружилися протягом тринадцяти років і мав трьох дітей разом. Коли вони розлучилися у 2000 році вони залишалися близькими – так близько, що було припущення, що вони могли б вступити в повторний шлюб. Вони ніколи не робили, а через п’ять років Мур вийшла заміж за актора Ештона Катчера. Мур, Уілліс, і Катчер були сфотографовані разом в ряді випадків, мабуть, і все добре ладнають – ідеально підходить для дітей і для дорослих, які все, здається, щоб жити налагоджену життя.

4. Том Круз і Ніколь Кідман Хоча вони є одними з найбільших зірок Голлівуду за останні двадцять років, мало що відомо про причини поділу крім того, що Круз подав на розлучення через два дні після оголошення їх розкол, і пара з тих пір одружений інших людей . Як йдуть розводи це було відносно дружні, і той факт, що вони з другом подружжя тепер, здається, припускає, що не була занадто травмовані процесу. Тим не менш, розлучення Голлівуду завжди отримує привід для пліток.