чому жінки Наг … Саме вони повинні

Як я їхав назад відучора моєї сестри, я почав думати про те, як часто вона нагадала Френка про виконання цього або роблять це, і його відповідь буття “Я буду Деб, або” Добре, добре “, або щось в цьому роді, і я почав думати, чому це, що багато жінок, здається, ‘пиляти’ нам про робить те або інше, і одне з них прості, але глибокі відповіді прийшли до мене, тому що вони повинні робити! Що я маю на увазі, що якщо жінки не постійно нагадують нам про необхідність речей зробити, вони ніколи б не зробили.

Здається, що природа чоловіків, як тільки вони одружуються і стають одомашнені в якийсь момент це взяти на інший менталітет. Здається, що ми не хочемо нічого зробити навколо будинку, який включає в себе кріплення, ремонту, фарбування або що-небудь в цьому роді. Тепер я знаю, люди, які мають свій власний магазин в будинку, і вони люблять, щоб отримати там і будувати речі, але це інше. Там вони виходять із себе, і використовувати свої “мужні” інструменти, щоб побудувати щось для дому, або когось. Але коли справа доходить до фіксації втулки витоку або розпис стін ззовні, які потребували живопису назавжди, забудьте про це.

Після обмірковування цього, і ходити на роботу і просить товариша працівниці про це, (бачите, що я або дуже хоробрим або нерозумно), вона розсміялася і сказала мені, що їй було рутини, що після згадки щось раз або два її чоловіка, вона б приступити до запуску в від завдання, і незабаром їй доведеться його і про саму справу і робить завдання. Тепер я знаю, що може працювати з деякими чоловіками, але є багато інших людей, які могли б так само легко сидіти на дивані дивитися телевізор або читати або щось ще, як ніби вона там і не було. Як правило, це триває всього періоду часу, оскільки в кінцевому підсумку вони будуть робити його дуже незручним для чоловіка ігнорувати маленька леді.

Я просто думаю, що деякі його прихованої генетичної річ, яка помирає, як тільки чоловіки одружуються. Тепер, якщо моя сестра просить мене, щоб щось зробити, я зазвичай прямо на ньому і подобається робити це для неї. Але я не одружився на ній, і от у чому різниця.