чому він не дає пропозицію руки і серця

Він продовжує говорити, що ви та жінка для нього, але два роки по лінії немає ніякої пропозиції руки і серця. Ви все думаю, чому він не зробив пропозицію, але кожен раз, коли ви погрожують залишити він благає і просить вас не ходити. Ваше терпіння закінчується, і ви хотіли б знати, чому він не пропонує. Там може бути кілька причин, чому він не робить цього. Чоловіки цікаві істоти і так само, як жінки Є деякі люди, які бояться зобов’язань. Можна стверджувати, що ви обидва в серйозних відносинах, але справа в тому, вони розглядають як одружуються більше зобов’язань, ніж з подругою. Для них шлюб становить близько бухгалтерські кожну дрібницю вони робитимуть вам за є їх частиною.

Людина не могла робити пропозиції руки і серця, тому що він поки не готовий з точки зору findances вступити до інституту шлюбу. Шлюб включає в себе багато речей, які, якщо людина ще не фінансово стабільні він не пропонуватиме. Нещодавно я почув розмову між сином і матір’ю, син говорив своїй матері, що він був занадто зайнятий у попередній день, що він не міг знайти час, щоб поїсти. Потім мати сказала йому, щоб знайти собі дружину, і відповідь, який вийшов насправді мене потішило. Він сказав своїй матері, що він не був готовий мати дружину, тому що він ще не був готовий фінансово. Навіть якщо ви думаєте, що ви збираєтеся в чіпі фінансово і допомогти вашій мат в ведення домашнього господарства, ваш друг міг думати, він повинен мати достатньо, щоб піклуватися про вас, а потім дітей. Якщо він не робить, пропозиція не стає дуже скоро.

Якщо двоє з вас того ж віку, швидше за все, ви думаєте про одруження, поки він ще думає про бавиться, перш ніж він, нарешті, осідає вниз. Він до цих пір так багато років, поки ваші біологічні годинники вже дає вам деяке попередження, що якщо ви не отримаєте собі дитину тепер ви з таким же успіхом прийняти або у сурогатної матері зробити це за вас. Людина все одно буде родючим на старості років і народити дитину від себе. Може бути, це раз, коли ви зробили собі користь і залишила його, тому що, швидше за все, пропозиція руки і серця не може бути вперед найближчі якщо ви не говорили про це.

Ви не могли б отримувати пропозиції руки і серця, тому що він боїться бути відкинутим. Незалежно від того, впевнений, що він про вас, він не міг боятися, що якщо він вискочив питання ви могли б сказати ні. Ви повинні спробувати, щоб дізнатися від нього тактовно, що відбувається. Чоловіки також не хочете, щоб турбуватися про той день, вони будуть йти до вівтаря. Цей день має багато препаратів і багато речей, щоб зробити, що краще немає. Якщо це те, що турбує вашого чоловіка, пропозиція не може виходити від його кінця, ви повинні зробити йому ласку і запропонувати йому себе і скажіть йому, що подбає про все інше.