чоловік якої ти одружився

Більшість з нас були виховані, щоб вважати, що було єдине ціле називається хорошим чоловіком. Тим не менш, є насправді два абсолютно різних видів хороших чоловіків: Boyfriend і чоловіка. Перша з них є все, що ви хотіли, так як тобі було 15: сексуальні, спонтанний, чарівною. Він змушує вас сміятися, змушує вас тремтіти, зводить тебе з розуму, як пекло. Справа не в тому, що він ніколи не уявляв себе зовсім як чоловік і батько, і в глибині душі він як і раніше немає. Коли ви намагаєтеся пояснити концепцію рівного виховання чи підбираючи собі вологі рушники з підлоги, Ви ставите питанням: Я зробити найбільшу помилку у своєму житті?

Чоловік ваш кращий друг, людина, яку ви можете розраховувати на ходити дитині в 3 годині ночі, дослідження Consumer Reports за безпечним автомобілем і навіть купити тампони ви по дорозі додому. Так, секс є більш ніжним, ніж захоплююче, але не те, що слід очікувати з часом? Тим не менш, іноді вам цікаво, якщо шлюб має бути більше шику, таємниця …

Ну, так. І друга чоловіки повинні залишатися вдома частіше, теж. Але так само як немає жодного хорошого шлюбу, немає жодного гарного чоловіка: Навіть найкращий є B стороні. Але як ви живете з вашими сумнівами і все ще люблять і живлять хорошого шлюбу у вас є? Читайте далі …

Він такий поганий хлопчик!

З боку дивлячись, ми всі заздрять Boyfriend шлюб – і зсередини, він відчував себе так добре, як здається. Романтичне. Спонтанним. Чарівний. Право. У кращому випадку, він відчуває себе так, як ви завжди говорили, що шлюб повинен відчувати. Ви будете мати rollickingly пов’язано вид шлюбу, подібно радіо, яке ніколи не буде вимкнено. І це прекрасно, коли магія працює. Але, якщо максимуми вище, у цьому шлюбі, мінімуми також нижче.

Passion – клей Boyfriend шлюб – має і зворотний бік, і він знаходиться в самому своє походження: полум’я, паливо це чи незнання або невизначеність. І скільки ми любимо наших чоловіків, вони не залишаються нескінченний ряд абсолютно нових одкровень. Що залишає нам невідомого, до динаміки не сильно змінилася з тих днів вашого знайомства. Ті ж питання ще заклепки вас, просто під поверхнею вашої повсякденному житті: як він відчуває? Як ви себе почуваєте? Він все ще привертає до вас? Ти все ще любиш його?

Але більшу частину часу, вам просто подобається, як ваше серце стрибає, коли ви вперше побачити його, як ви себе почуваєте, щоб йти в кімнату разом, правоту. Потім щось сталося, і чаша терезів – і ви знову в он-робить-або-ні-він?

Він зручний і прохолодно

Там немає сумнівів: Одружившись на чоловіка легше на душі, ніж бути заміжня за хлопцем. Тут сексуальні зв’язки розвивається з постійно зростаючою зв’язку інтелектуальної взаєморозуміння, загальна почуттям гумору і глибоким романтичну прихильність. Один не стільки падіння в любові, як в неї пройти.

Недоліком чоловіка шлюб? Прагнення бути зметені хвилею похоті. І він може відчувати себе набагато гірше, коли ви йдете через період сумніви … або коли фактичні людина приходить хто нагадує вам про пристрасть ви колись знали.

Як любити одну ви з

Незалежно від того, який стиль, гарне шлюби грунтуються на хімії, прихильність та зв’язку. І оптимізму: Це допомагає поглянути на ваш шлюб наполовину повним, а не напівпорожнім. Любити свого чоловіка і себе в той же час залежить від зустрічі з ним якомога чіткіше, намагаючись пробачити його за те, що ви бачите, що ви хочете, ви не зробили, і намагаються жити з ним, незважаючи на це.

Враховуючи те, як різні Чоловік Шлюб від Boyfriend Шлюб, можна подумати, вони вимагають абсолютно різні стратегії для тривалого щастя. Це не так. Тільки не порівнювати його з чоловіком вашого кращого друга. Усвідомте, що хороший шлюб має близькості і незалежності. Це платить, щоб розвивати мережу друзів та інтересів поза шлюбом.

У чоловіка шлюб, вам потрібно знайти щось, що заважає вам і вашим ентузіазмом дозволяють оживити ваш шлюб. У Boyfriend шлюбі, необхідно, що незалежність, щоб живити вашу самооцінку і бачити вас через скелясті рази.

Який би вид чоловіка ви одружені, якщо ви хочете змін, кажуть експерти, взяти на себе ініціативу. Не чекати, коли він читає ваші думки. Якщо ви хочете більше часу для себе, так би мовити. Якщо ви хочете більш гарячу сексуальне життя, зробити перший крок. І … Тримайтеся подалі від спокуси.