чоловіки хочуть сексу, жінки хочуть грошей

чому люди розлучатися?

Розлучення залишає всієї родини спустошений. Мало того, що подружжя боляче, навіть діти глибоко вплив самого процесу. Більшість, батьки зроблять все, щоб тебе від болю від страждань дітей. Тим не менш, вони розлучаються. Чому?

Розлучаються пари приводять різні причини свого рішення. Найбільш відомі серед них описані нижче.

Чоловіки розлучення через секс

Аналіз найбільш поширених причин, чому Великобританія розлучення подружні пари показують, що чоловіки розлучення через сексу або його відсутність. Іншими словами

а) позашлюбні стосунки або
б) відсутність сексу у себе вдома

Причини позашлюбні зв’язки

Позашлюбні справи відбуваються, коли вщухає інтимності у стосунках. Догляд за дітьми та проведення роботи залишити дружина мало часу для спілкування. Зв’язок позбавлення призводить до зниження близькість. Цей недолік призводить чоловіків далеко від дому. Вони шукають для виконання поза шлюбом. Хвилювання і пов’язаний з цим ризик в цьому підприємстві з’являються нові і складні. Це також дає їм шлях до відступу від подружньої нудьги.

Деякі чоловіки чини перелюбу помститися. Вони страждають від дефіциту уваги. Така поведінка чоловіка викликає глибоку лють. І перелюбу сприймається як право покарання.

позашлюбні зв’язки легко пробачили

Перелюб найбільш часто виправданою, якщо, тільки чоловіки зізнаються, що вони рідко роблять. Коли чоловік виявляє справу, він заповнює її з горем заповнені люті багатоденний. Зрада довіри відійшов до партнер зруйновані.

Біль перебільшені тим, що перелюб руйнує впевненість у собі жертвами чоловіка. Це не рідкість, щоб відчувати, що партнер заблукалих був вигнаний на вчинення таких дій.

Це почуття спонукає жертвою партнера пробачити і працювати на те, щоб останній шлюб. Але, позашлюбні зв’язки неодноразово дозволяв собі не може бути прощений. Постійно заблукалих партнерів розведені.

Відсутність сексу дому

Відсутність сексу у себе вдома має більш глибокі наслідки. Емоційну дистанцію руйнує сексуальний інтерес до жінок. Це удар по сексуальної самосприйняття чоловіків. Щоб довести, що вони як і раніше привабливі, вони шукають допомоги за межами периферії шлюбу. Перемога в захоплення інших жінок підвищує їх впевненість в собі.

Тим не менш, ні один фактор ніколи не є відповідальним за існування позашлюбних зв’язків. Поєднання факторів, що працюють разом призводить чоловіків і жінок за межами сімейного кордонів.

розлучення для жінки гроші

У той час як чоловіки чини перелюбу і розлучення для сексу, жінки розлучення на гроші. Сімейне тертя починається з фінансовими питаннями. 70% пар сперечатися про гроші або його відсутність.

Як і секс, грошові питання, теж пов’язано з більш глибоким основні причини непорозумінь. Гроші представляють владу, впевненість в собі і свободу. Відсутність вона створює знижений почуття власної гідності в не заробляють чоловіка. Сімейне дружина відображає влади грошей автоматично намагається отримати контроль над фінансово залежні чоловіка. Це призводить до тертя і зрештою розлучення.
Гроші також представляє безпеку і жінки жадають його. Відсутність достатніх фінансових сил не залишає жінкам відчувають себе вразливими. Їм потрібні гроші, щоб забезпечити майбутнє собі і своїм дітям.
Гроші та їх потужності по-різному сприймається чоловіками і жінками. Один з подружжя може бути марнотратним, а інший любить проводити. Це тертя створює розбіжність.

Більшість розлучень заявники складають жінки і вони розлучаються з фінансових причин. Гроші є провідним причинним фактором для розлучення в першому шлюбі. Другі шлюби не через дітей від першого шлюбу.

очікування від шлюбу

Чоловіки хочуть сексу, а жінки хочуть грошей. Це основна концепція залишається в силі донині. Як вже говорилося, чоловіки хочуть хороші зв’язки, близькість і почуття власної гідності, яке представлене по підлозі.

Жінки хочуть, щоб гроші на безпеку, влада і свобода це тягне за собою. Іншими словами, чоловіки і жінки мають високу емоційну очікування від шлюбу.

Кожна людина недосконалий. Чоловіки одружуються шукає розуміння жінок, які хотіли показати їм шлях до успіху. Жінки виходять заміж за чоловіків, шукаючи захисту від нерозкритого страхи.

Подружнього життя виконує всі ці очікування, тільки якщо обидва партнери працюють на те, щоб шлюб успіх. Це де всі розлучаються пари невдачу. Вони очікують, що їх чоловік автоматично виконати всі їхні вимоги не розуміючи, як необгрунтовані вони.