це просто холодні ноги – Або ти боїшся вийти заміж

Ми всі чули історії про або нареченої або нареченого отримання хорошого випадок “холодних ніг” до фактичного день весілля. Як правило, ці випадки також ігноруються деякі форми нормального дошлюбні занепокоєння, яке скоро пройде. Але як ви знаєте, для впевненості в тому, варто звернути увагу на такі атаки, що викликають заклопотаність, або ж ви повинні просто знизати плечима й ігнорувати ці потенційні «червоних прапорців»?

По-перше, це не рідкість, коли хтось розглядає величезний крок, як шлюб для численних думок до потенційно увійти в їх думці. Думки, як:

· Чи можу я просто закоханий і, отже, вибір неправильного людини на все життя зобов’язання?
· Чи можу я втрачу свою незалежність до такої міри, що я втрачу свою ідентичність?
· Чи буде у нас достатньо грошей, як пара, щоб зробити це самостійно?
· Чи дійсно ми сумісні? Чи є наші сім’ї сумісні?

Всякий раз, коли ми знаходимося на межі входження будь-який незнайомий етап життя, це нормально для всього, є питання поряд з певним ступенем страху. Справді, деякі форми страху здорові і надати нам попередження системи, яку ми збираємося увійти до досвід, який є небезпечною або потенційно небезпечні.

Страх може уповільнити нас і заважає нам робити погане рішення, попереджаючи нас, що ми дійсно повинні зробити і чому. Але страх може утримувати нас від робити правильний вибір, наприклад, коли ми знайшли саме та людина, щоб провести наше життя, але наш розум залишається повно тих негативний “що-якщо» сценарії.

Страх Господній є початок знання

Притчі 1:07 говорить нам: «Страх Господній є початок знання». Так що якщо ви намагаєтеся визначити, чи є ваша заклопотаність з приводу ваших планів шлюбу потребують подальшого вивчення, боячись Бога є початок, що знання. Шукаю його провідною в молитві і за порадою інших благочестивих людей, у яких є ваші інтереси на увазі має центральне значення для прийняття правильного рішення.

У той час як шлюб, хто поділяє аналогічні цінності, напрямки та інтереси важливо, всі ці міркування припускають, що Ви готові до шлюбу, що ви розумієте характер і вимагає того, що тягне за собою шлюб. Тому замість того, щоб запитати: “Чи є ця особа або інша людина той, який я вийти заміж?” Ви могли б почати першої, запитавши: “Я знаю, хто я як особистість? Чи готовий я до шлюбу?”

Багато людей шукають іншої людини, щоб “завершити їх”, а не робити важку роботу для вирішення своїх власних ран і потреба в зціленні. Ніякий інший людина не може завершити або зцілити нас. Тільки дозволивши Святому Богу, щоб зробити глибокі роботи в нашому особистому житті ми готові взяти на себе зобов’язання іншій особі з вірністю й інтимності.

досконала любов проганяє страх

Кожен з нас свій “секретний Я”, частина з нас, де ми ховаємо такі речі, як ревнощі наших, наші пристрасті, і наша ненависть до тих, хто поранив нас. Акт одруження ставить нас у становище, в якому, що завісу витягнув назад піддаючи хороше, погане і потворне частини з нас. Коли хтось бачить, хто ми є насправді, це називається близькість. І це може бути дуже лякає і страшним!

Доброю новиною є те, коли ми любимо наших партнерів з Божественною любов’ю, що акт приносить Духа Божого в рівняння. Коли ми любимо нашого партнера з такою ж любов’ю, що Бог любить нас, ми відійшли від страху. Справді, “досконала любов проганяє страх».

Звичайно, до “досконалим” ми не маємо на увазі, що у нас є здатність любити абсолютно, як Бог здатний на це, але коли ми дозволимо Богові висловити свою любов через нас, Він здатний “отримати роботу”, незважаючи на наші недоліки . Кожен раз, коли ми дозволяємо любові Бога діяти в нас і через нас, ми більше не повинні приховувати себе, ми можемо випробувати любов, яка виганяє всякий страх.

Незважаючи на “формулах”, дошлюбні оцінок і благочестивий рада, які могли б надати велику допомогу і цінність в зробити правильний вибір, є щось далеко за межами ваших природних здібностей людини, який повинен у кінцевому підсумку керівництво вашого процесу – щось надприродне. У якийсь момент ви повинні вірити, що Бог веде вас, що ви зробили правильний вибір. Як випливає з повідомлення так мудро перестерігає в Притчі 3:5-7:

Довіряйте Богу від усього серця;
не намагайтеся з’ясувати, все на свій розсуд.
Слухайте голос Бога у всьому, що ви робите, усюди, Ви йдете;
він той, хто буде тримати вас на шляху.
Не думайте, що ви знаєте все це.
Біжіть до Бога! Біжіть від зла!