фактори для розгляду оновленню пари обітниць

Відновлення клятв це церемонія, де пара знову переживає свої зобов’язання і клятви, щоб підтвердити свою любов і відданість один одному. Ось деякі фактори, які пара може розглянути, коли вони відновлюють свої обітниці:

1. Пара може встановити дату, яка буде збігатися з дати, коли вони святкували своє весілля оригінальною. Багато пар воліють відновити свої обіти на точну дату 10-го, 20-го, 25-го або 50-річчя свого весілля. Це важливі дати, які вони плекають, незважаючи на випробування в житті, як подружніх пар.

2. При оновленні обіти після першого року або шлюбу, пара повинна розглянути, щоб гості були запрошені. Поновлення церемонія не повинна бути такою великою, як оригінал весілля. Пара повинна запросити тільки найближчих родичів та друзів.

3. Зробити відновлення клятв відповідні святкування, який відповідає своє коло спілкування. Вирішіть, якщо подія має бути формальним чи неформальним та інформувати запрошених гостей. Подружжя повинні пам’ятати, що клятви має бути прийнятним і приємним. Це має бути свято, який буде заповітна на довгі роки.

4. Пара може включати в себе духовенство, якщо вони бажають. Відновлення клятв не обов’язково духовенство присутня. Деякі пари писати свої власні оновлення обітниць. Пара знову підтверджує свою любов один до одного і одночасно особисто перед своїми гостями навіть без духовенства або священик. Найголовніше в тому, що пари визнають, що їх поновлення клятв бути сентиментальним для себе і своїх гостей.

5. Пара повинна дати додаткові думки їх словами, коли вони відновлюють свої обітниці. Значущі, але простим підтвердженням їхньої любові б доцільно для святкування. Хоча це і не важливо для інших, він все одно буде символізувати їх прихильності до один одного жити разом все своє життя.

Відновлення клятв може бути важливим і значущим для багатьох пар, які хочуть, щоб відсвяткувати свій шлюб зі своїми сім’ями та друзями. Це свято є дуже важливим для багатьох пар, тому що вони ще раз підтверджують свою прихильність бути об’єднані з любов’ю.