утворюють товариства з обмеженою відповідальністю для відновлення привілеїв зазвичай програв SSM партнерів

Багато чоловіків і жінки подружні пари не знають про громадянські права та переваги відмовлено ЛГБТ пар.

1. Немає спільної подачі податкових декларацій на федеральному рівні, незважаючи на те, що вони подали спільну повертається на рівні держави або місцевого.

2. Для типової пари, SSM партнери втратять більше $ 8000 щороку в соціальній втрати годувальника безпеки після смерті Топ заробляти чоловіка.

3. Відсутність шлюбу, пара вимагає декількох юридичних угод —————- навіть кілька заходів захисту даної традиційні подружні пари, у разі смерті одного з партнерів. Конкретні податкові пільги відмовляють одружені пари.

4. Не може подати клопотання про імміграцію іноземного походження, навіть якщо чоловік SSM був офіційним у рідній країні вашого партнера, наприклад, Канади або Данії.

5. Немає нерухомості або смерть захисту, доступних, які дозволяють чоловіком і жінкою заміжньою подружжя заповідати майно другого з подружжя – в тому числі будинки і сім’ї – без яких податків.

6. Немає гарантованих привілеїв в більшості державних законів управління охорони здоров’я рішення від імені партнера в невідкладної медичної допомоги. Правовий “найближчих родичів” приймає ці обов’язки і приймає рішення за згодою або без згоди партнера.

7. Немає справедливого власності спільних активів і боргів у разі, якщо відносини розчиняє (крім випадків, коли у Вас є ТОВ або іншої юридичної угоди). Жодна держава не прийняло правових принципів розділити власність, коли домашнє партнерство розпадаються.

8. Особливу господарюючі суб’єкти, такі як сім’я товариств з обмеженою відповідальністю та не призначені для ЛГБТ пар.

9. Може бути не в змозі бути включена в медичну страховку дружина якщо бізнес приймає освіченої політики. Продовжуючи страхового захисту (COBRA) можуть бути недоступні, якщо застрахований чоловік втрачає свою роботу.

10. Сімейним та медичним Закон про відпустку 1993 дозволяє окремим особам до 12 тижнів неоплачуваної відпустки, щоб піклуватися про хворої дружини або дітей і батьків чоловіка. Відмовлено в одностатевих партнерів.

11. Відвідуючи тяжкохворих партнером у відділенні інтенсивної терапії може бути відмовлено в 28 штатах. 22 інших штатах діють закони про заборону дискримінації грунтується на сексуальну орієнтацію людини в “місця громадського користування”, і 14 з них також забороняють дискримінацію за ознакою гендерної ідентичності. Громадське номерах є медичних послуг лікарями, лікарнями та інших медичних працівників.

12. Для більшості одностатевих пар, спільних або другого батька прийняття не допускається. У деяких штатах, таких як Флорида повністю заборонити одностатеві партнери від прийняття.

13. Одностатеві партнери не успадковують в absense волі, як і залишилися в живих подружжя, коли їх партнери померти, не залишивши заповіту.

14. Немає виживання або чоловіка поселень на пенсії, соціальне забезпечення, медичну допомогу, або ануїтетів. Огородження призначені для істотної економічної одного чоловіка ресурси, такі як здатність залишатися в сімейному будинку, коли чоловік чи жінка вимагає Medicaid довгостроковий догляд будинку престарілих заборонені.

15. У тих випадках, протиправних смерті або значні травми, партнери та діти партнери не мають право на подачу цивільного позову про відшкодування збитку.

16. У суді SSM партнери не можуть стверджувати, сімейне імунітет від дачі показань проти свого партнера.

17. Права приймати рішення щодо останніх приготувань до померлих “дружина”, такі як поховання проти кремації, або там, де померлий буде похований.

18. Немає SSM пільги, що надаються сім’ям військових, включаючи охорону здоров’я, стоматологічних, житло, допомога в галузі освіти, професійної підготовки, гарантії іпотечного кредиту, допомога при переселенні, житлові субсидії, з нагоди втрати годувальника, В. А. вигоди.

19. Ні з нагоди втрати годувальника для подружжя федеральних службовців, у тому числі втрати у заробітній платі, компенсації працівникам, медичне страхування, і пенсійні посібники.

20. Втрати інших державних цивільних позовів, включаючи втрату консорціуму, жертва злочину відновлення відшкодування, а внутрішні замовлення стримуючим насильство.

ЛГБТ партнерами б доцільно, щоб звернутися за порадою до своїх адвокатів для того, щоб проекти правових документів, щоб дублювати багатьох переваг системи можливо, що традиційні подружні пари отримати автоматично. 20 втрачені права вище, є просто кінчик плавлення айсберга.

Ці документи можуть включати:

– Товариство з обмеженою відповідальністю для захисту активів і розподілу
– Тривала Довіреність для Охорони здоров’я
– Співжиття угода
– Спільного виховання угоду
– Простий зробиться
– Будь-яка кількість трестів для додаткового захисту активів

У багатьох штатах, включаючи Флориду, буде належним чином підготовлений визнати угоди співжиття. Основна мета для одностатевих угод співжиття, що головним обгрунтуванням не може бути для забезпечення сексуального домовленістю. Крім того, секс не може бути запропонована в обмін на гроші або інші фінансові розгляду. Ці договори є нікчемними в порівнянні з державною політикою.

Кожна ситуація унікальна, але багато з цих документів вигідні для чоловіків і жінок та подружніх пар. Захистити вас ЛГБТ відносини з ТОВ до і навіть після кінця SSM дискримінації.

ЛГБТ і нетрадиційним сім’ям доведеться покладатися на суміші Безпечні Пара ТОВ ™ та інші юридичні угоди отримати навіть невелику частину 1300 + правові та економічні вигоди доступними для подружніх пар.