управління дружині, чому його важливо зрозуміти, звідки приходить.

Ви коли-небудь замислювалися, де ваш чоловік контрольний проріс від? Ви зустрілися, і від, і він / вона, здавалося, так добре, а потім … Він не дозволяє вам думати, для себе і він постійно запитує вас, що ви робите. Сталося це на ніч, або просто на рівному місці? Очевидно, немає. Ніщо в цьому світі не відбувається в повному вакуумі.

У цій статті я збираюся показати вам 3 з головних причин, чому люди стають контролінгу. Після того як ви точно корені контрольний особистості вашого чоловіка це буде простіше для вас, щоб шукати найбільш відповідне стратегію і керувати ним.

1. Імітація. Ми робимо те, що ми бачимо навколо нас, і це відчуває себе природно нам. Тому, якщо ваш чоловік виріс у будинку, де він був виставлений контрольний фігурою він схильний, щоб підняти її. Значення викладаються і дізнався від нашої першій школі, наш будинок. Більшість наших перших уроків і вчила з дому в тому числі наші звички і цінності. Це, безумовно, можна змінити негативні речі ми дізналися, коли ми були молоді, але це вимагає багато роботи.

2. Травма. Людини, що виросла під контролем і не в змозі приймати свої власні рішення може розвинутися страх, що вони будуть жити все життя говорять, що потрібно робити. Через це вони можуть стати управління собі, просто з самооборони.

3. Збільшення. Люди, які виросли серед речовина кривдника або невірних люди так бояться, що їх чоловік є таким же чином, що вони перебільшують збільшується, навіть найменші, що натяки на таку поведінку. Вони пов’язують просту розмову з сусідом як початок справу або одне пиво, як алкоголізм.

Життя з людиною, яка контролює не пікнік (щонайменше), але гарною новиною є те, що можна змінити. Однак спосіб впоратися з керуванням урод, який був вихований дуже контролю батьків буде відрізнятися способом мати справу з людиною, яка просто збільшує свою поведінку. Тому перший крок, щоб мати справу з контрольним чоловік є визначення його джерела. Після цього ви можете почати, щоб знайти правильне лікування.