угод про спільну варту, як вони стають нормою

Спільна опіка швидко стає кращим варіантом судів для розлучення або розділення батьків, а правова система стає все більш усвідомлює переваги наявності двох активних і участь батьків у житті дитини.

Спільна опіка є постанова суду якої опіку над дитиною надається матері, так і батька. Багато держав визнають дві форми спільної опіки: спільне фізичне зберігання і спільне право опіки.

У спільній фізичної опіки, також відома як спільне фізичний догляд, судом графік спільних мандатів варти, коли кожен батько має догляд за дитиною. Спільна фізична опіка, яка стала за замовчуванням спільне опікунство в багатьох державах, коли дітям розділити свій час між резиденцією кожного батька.

. У спільне право опіки, обоє батьків будуть мати доступ до сфери освіти, охорони здоров’я та в інших документах, і несуть рівну прийнятті рішень, що стосуються статусу виховання дитини. Важливо відзначити, що спільне фізичне зберігання і спільне право опіки різні аспекти спільної опіки, а також визначення кожного аспекту спільна опіка часто робляться окремо в суді у сімейних справах.

У цілому, спільні правові ситуації вартою, де обоє батьків частка прийняття рішень владою, але переважно проживає дитина з одним батьком частіше, ніж комбінації спільної правової та фізичної опіки через практичних причин, таких як школи графіки та фінансових справах.

Спільна опіка ситуаціях краще працюють, коли:

– Батьки можуть підтримувати цивільні, бізнес, як відносини.

– Угод про спільне опікунство плануються навколо потреб дітей та розвитку вимог.

– Фінансові ресурси для підтримки два повних резиденцій.

– Розклад у спільну опіку є передбачуваними і стабільними, але досить гнучкі, щоб змінитися, коли обставини диктують його.

– Батьки живуть у фізичній близькості, щоб зробити спільну опіку працездатним.

– Батьки роблять все, щоб підтримувати, а не підривати один одного, незалежно від їх власних почуттів.

Якщо батьки не можуть домовитися з основних питань щодо угод про спільне опікунство для дітей після розлучення або розділення, призначеного судом посередника може допомогти врегулювати розбіжності.