три підказки, які допоможуть вам зберегти ваш шлюб

Розлучення може бути жорсткою реальності таблетки ковтати. Це шкідливо і болісний процес, який може розірвати вас і вашої родини, окрім як процес затягнеться. Але це не означає, що шлюб в кінці. Насправді це може бути шанс для вас і вашого чоловіка, щоб відновити і пам’ятайте, коли ви закохалися в в першу чергу.

Ось три підказки, які можна використовувати, щоб допомогти вам відродити любов і прихильність з вашою дружиною.

1) Послухайте, що вона хоче сказати. Жінки дуже емоційні. Вони повинні відчувати, що вони можуть прийти до вас ні за що є можливість, щоб висловити будь-яку з їх розлади або проблеми, а не судити. Вам не потрібно, щоб виправити всі свої проблеми, і не перейти до оборони. Просто слухати те, що вона хоче сказати і побачити, де вона і звідки.

2) Запитайте її на побачення. Вам потрібно, щоб розпалити відчуває, що вона колись була для вас. Ходити на побачення в місця, які ви колись ходили. Розмови про старі добрі часи. Не кажіть про розлучення або розгляду. Дізнайтеся свою дружину знову і знову. Це буде хороший процес зцілення для вас обох, як ви намагаєтеся відновити.

3) Будьте терплячі з вашою дружиною. Вона, очевидно, страждає. Вона збирається взяти її якийсь час, щоб прийти і вам потрібно, щоб цей процес запустити на неї час. Ви хочете, щоб зберегти відносини в її розпорядженні у випадку, якщо у неї є зміни в серці. Burning Bridges з нею не було б розумних, і може бути ще більш руйнівними в розлученні. Зберігайте всі зв’язки з нею випадково і спокійно.

Шлюборозлучний процес може здатися не таким чудовим ситуації, але це дасть вам деякий час, щоб спробувати відродити почуття один до одного. Існує 50/50 шансів, що вона може змінити своє рішення, але ви повинні переконатися, що вона повертається за правильним причин. Ви повинні переконатися, що ви люблячий, турботливий чоловік, який вона бажає.